Хитрий обман “ніщебродки” на першому побаченні: успіх чи провал

Чоловік скаржиться вумен на жіночу непорядність. Познайомився з жінкою років 30-ти, гарна фігура, приємне личко. По моді одягнена, дорогий телефон, в цілому все сподобалося. Покликав в ресторан, пригостив, потім ув’язався проводжати до будинку. І ось тут-то і з’ясувалася неприємна правда.

Дама живе з мамою. В убогому. Гуртожитку. Працює продавцем. За копійки. Кожне слово – як постріл.

На питання «Звідки грошики?» Відповіла просто: колишній хлопець подарував.

Реакція нового кавалера була бурхливою: Врятуйте-допоможіть, караул, утриманка. Він, бачте, розраховував на знайомство з успішною, самостійною жінкою. Нікого не хоче саджати до себе на шию. Та й взагалі, хоче поруч бачити рівну. А його постійно обманюють – одягаються і виглядають краще, ніж дозволяє матеріальне становище конкретної дами. Причому, це він вибирає найкрасивіших. На страшних і товстих навіть не дивиться.

Мужик-то дивний якийсь, але та чорт з ним. Я знаєте, що подумала?

Що, дійсно, бачила безліч красивих жінок, які жили в комуналці або в гуртожитку. Харчувалися на копійки. Економили буквально на всьому, щоб потім недбало продемонструвати нову блузку або сережки з перлинами. Тільки ось чи принесло це їм особисте щастя?

Багато з них так і не здійснили свою мрію, бізнес-проект під назвою «заможний чоловік» провалився. Деякі пострибали в коханок, отримали дотації за дрібниці – на мереживні трyси, на косметику, на чоботи. Тільки ось чоботи по нашим дорогам більше сезони не проносили. Шубb, і тіq через 5-7 років прийде кирдик.

Золоті каблучки – мотлох. Їх в ломбарді по 2,5 тисячі приймають. Ті, що куплені тисяч за сорок. Помада, пудра, туш – смішно навіть говорити, що за вкладення. А коштують недешево – нормальний тональник менше 500 і не варто, а хороший на тисячі потягне. Ви, дівчата, це і самі все знаєте.

Якщо все разом скласти, скільки витрачає дійсно ефектна жінка на себе, так можна через пару років і з гуртожитку в свою квартиру з’їхати. А наречена з квартирою – це вже заявка набагато серйозніша, за наших непростих часів.

Ось все частіше думаю, що стартап «успішний мужик» в наш час явно збитковий. Скільки жінок реально можуть отримати забезпечених чоловіків? 1%? 5%? Якщо всі засоби, весь час, витрачені на підкорення успішного мужика скласти, та ще й вигідно інвестувати – може, мільйонеркою і не станеш. Але цілком гідно жити можна.

Читайте також: Наш шлюб тріщав по швах, я знайшов собі коханку, але несподівано все пішло не за планом

А пані все вкладають і вкладають за звичкою в цю бездонну бочку, як ніби без мужика цього з голоду пoмруть, і їх мамонти затопчуть. Часи змінилися, а прошивка залишилася.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram