Кактус в будинку: 5 прикмет, які потрібно знати обов’язково

Ця колюча рослина не така проста, як може здатися. Його колючки можуть стати як захисниками будинку, так і внутрішніми ворогами. І навіть якщо ви не палаєте пристрастю до цієї рослини, варто знати деякі особливості, якими він володіє.

ЗАХИСНИК БУДИНКУ. Якщо кактус стоїть в передпокої, його колючки захищатимуть будинок від негативної енергії, пристріту. Найкраще поставити його безпосередньо біля дверей.

ПЕРЕВІРКА НА ЕНЕРГЕТИКУ. Вважається, що кактус найкраще росте в будинку з поганою енергетикою. Якщо у вашому будинку ця рослина не приживається, можете спати спокійно – у вас в будинку все відмінно в цьому плані.

МИРОТВОРЕЦЬ. Якщо в будинку багато скандалів і з’ясувань відносин, то кактус, вбираючи в себе ці емоції, дарує мир і спокій сім’ї. Правда, якщо всі учасники скандалів прагнуть до цього.

Зацвітає НА ЩАСТЯ. Якщо на кактусі з’явилися квіти, це до щасливих подій і позитивних емоцій.

ЗНИЩУВАЧ НАРЕЧЕНОГО. Якщо в будинку молодої дівчини зростає кактус, і вона при цьому мріє про заміжжя, позитивного результату доведеться чекати довго. Вважається, що кактус своїми колючками відштовхує потенційних залицяльників. І в такому випадку, краще його віддати в хороші руки і будувати своє щастя.

Читайте також: Як потрібно стригти волосся, щоб змінити життя на краще: 10 правил з давнини

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram