Кохання вічне: колишні закохані вперше зустрілися через 30 років після розлучення (відео)

Зустрічі та розлуки і знову зустрічі – з цих частин складається щастя… Однак в житті іноді все обертається зовсім по-іншому… Що відбувається між двома люблячими один одного людьми, достеменно відомо лише їм двом. І коли вони приймають рішення розлучитися, – причини теж знають тільки вони…

У далекому 1988 розпалася одна неординарна пара: сербська художниця-перформаністка Марина Абрамович прийняла рішення розлучитися зі своїм коханим Уве Лайсіспеном, більше відомим під псевдонімом Улай. І, як всі неординарні люди, спосіб розставання вони вибрали теж нетривіальний і навіть трохи художньо-драматичний.

Колишні кохані розійшлися по різних сторонах Великої китайської стіни і попрямували назустріч один одному. Коли їхні шляхи зійшлися, вони обнялися востаннє і попрощалися, назавжди зникнувши з життя один одного.

Але життя закручує сюжети майстерніше за будь-якого драматурга. У 2010 році художниця проводила арт-перформанс в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку. Ідея полягала в тому, що Марина протягом хвилини мовчки обмінювалася поглядом з будь-яким відвідувачем, який сяде навпроти неї. Ці моменти взаємодії двох людей фіксувалися на камеру.

За весь час дійства (а це понад 716 годин) художниця подивилася в очі 1,500 глядачам. І тут на стілець перед нею сів чоловік, якого вона не бачила більше 30 років

Читайте також: Чоловіча твердість і жіноча пластичність

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram