Коханий зaгuнув через годину після того, як ми посварилися

Перед тим як спересердя сказати близькій людині щось дуже образливе, задумайтеся, чи зможете ви обійняти коханих завтра?

Тpaгедія, яка розколола моє життя навпіл, сталася десять років тому. Але, незважаючи на те, що сталося це дуже давно, бiль та провина розривають мене зсередини так, наче це було вчора.

На той момент ми з Валерієм були одружені чотири роки. Як у всіх сім’ях, були між нами і порозуміння, і розлади. Так і в той ранок ми, після двох днів суцільних суперечок, зіштовхнулися в черговій перепалці через якусь дрібницю. Зараз навіть не можу пригадати, за що ми сварилися. Чи то місяць не так зійшов, чи то сонечко світило не досить яскраво, чи то просто обоє встали з лівої ноги…

Валерій збирався на роботу. Його автомобіль був у ремонті, тому він сказав, що візьме мій. Я, сповнена роздутою образою, заборонила йому брати моє авто, тому що збиралася їхати на дачу до батьків. «Ти хочеш, щоб я їхала автобусом? Ще чого! Твоє авто в ремонті — ти і їзди чим попало. Йди пішки чи виклич таксі. А я хочу комфорту в своєму авто», — сказала тоді я, сховавши ключі від автівки. Валерчик розпсіхувався і, грюкнувши дверима, вийшов з кімнати. Чула, як почав викликати таксі і вже за мить вийшов з дому та сів у авто.

Ввечері, коли чоловік не повернувся додому до вечері, я почала хвилюватися. Зателефонувала свекрусі, запитала, чи, випадково, він не заходив до неї. Та відповіла, що не бачила його вже тиждень. Щоб якось розвантажитися від переживань, увімкнула телевізор. Місцеві новини. Сюжет про aвтoкaтaстрофу. П’яний водій таксі. Пасажир таксі — чоловік років тридцяти, пoмeр у «швидкій». І тут у мене зaхолола кpов… Зім’яте навпіл авто було саме тим, в яке сідав зранку мій коханий!!! Потім я впізнала ого у мoрзі…

Навіть зараз, через 10 років, не можу спокійно писати про це. Я знаю, що сама винна у cмeрті чоловіка. Адже, якби я не «увімкнула» свій паскудний характер і, забувши про дріб’язкову образу, дала б Валерію свій автомобіль, то зараз би ми разом виховували спільних дітей. Якби не моя стepвoзність, мій коханий зараз би обіймав мене за плечі, як раніше, цілував у щічку та гладив моє волосся. Якби не я, він би не сів до того горе-водія…

Пишу цей лист, щоб ті закохані, які сваряться через дрібниці, ображають одне одного через поганий настрій чи негаразди на роботі, задумалися і негайно попросили пробачення у своєї коханої людини. Зрозумійте, життя таке складне — потім може бути пізно. І якщо ви хвилину тому образили найдорожчу вам людину, зателефонуйте їй прямо зараз, попросіть вибачення. А ввечері неодмінно доведіть своє кохання, щоб найрідніша (ий) не сумнівалися у ньому; щоб завжди пам’ятали про те, що вони — найдорожчі, найрідніші та найкоханіші.

Зрозумійте, коли, не дай Боже, з вашими коханими щось станеться, сказати про своє кохання буде неможливо і ви до кінця життя буде шкодувати про це. Любіть і цінуйте тих, хто любить вас.

Віталія

Читайте також:Закохатися у викладача

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram