Комаровський розповів, в якому випадку Кока-кола корисна

Мабуть не один напій в світі не викликає такої бурхливої ​​полеміки, як всім відома Кока-кола. Причому це питання піднімається не тільки серед простих споживачів, а й серед учених, дієтологів і медиків. І думки з приводу безпеки її вживання настільки суперечливі, що питання про те, чи дійсно шкідлива Кока-кола для людського організму, до сих пір залишається відкритим.

На даний момент можна побачити і почути величезну кількість інформації про те, що завдяки цьому напою прекрасно очищається накип в чайнику і наліт в туалеті. Відповідно, ця солодка «шипучка» може з легкістю пошкодити і стінки шлунка. Яке ж викликала здивування і обговорення в Мережі думка відомого педіатра Євгена Комаровського, про те, як він ставиться до питання “шкідлива чи ні Кока-кола”.

Виходячи з міркувань Євгена Комаровського, в Кока-колі нічого немає особливого, що могло б зашкодити людському організму, крім великого вмісту в ній цукру. Втім, таку кількість цукру можна зустріти і в багатьох інших солодких газованих напоях. Як така кількість концентрованих легко засвоюваних вуглеводів, що надходять в організм, як дорослої людини, так і дитини, повинні бути витрачені. Якщо ж цього не відбувається, то людині загpoжує набір великої ваги.

А ось під час хвopоб, що супроводжуються зневодненням організму або розвитком ацетoнeмічного синдрому , такий «концентрат» енергії у вигляді легко засвоюваних вуглеводів, особливо при відсутності повноцінного харчування, цілком може зіграти свою позитивну роль в підтримці організму.

Звичайно ж, медикаментозний засіб для пероральної регідратації значно корисніше, ефективніше і безпечніше, але якщо дитина категорично відмовляється пити спеціальнbq порошок, то краще його напоїти хоча б Кока-колою. Дивно, але вчасно випитий стакан Кока-коли під час підвищення в організмі дитини ацeтoну, може стати тим самим «рятівним кругом», який допоможе уникнути крапельниць в стаціонері.

Читайте також: 5 вагомих причин давати дітям какао щодня: а ви знали про дивовижні властивості цього напою?

Відштовхуючись від думки Євгена Комаровського, можна зробити певні висновки. Ні в чому не варто перегинати палицю і в даному питанні так само. Якщо дитина періодично вживає цей напій або будь-яку іншу газовану воду, то просто необхідно створювати такі умови, в яких у неї буде можливість займатися фізичними навантаженнями, і вона зможе витратити запас тієї енергії, яку він отримав завдяки випитому солодкого напою.

Якщо ж такої можливості у дитини немає або ви категорично вирішили в даному питанні поставити «заборона», то на те ви і батьки, що б мати здоровий глузд і вміти іноді говорити своїй дитині: «Ні».

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram