Лорак викрили ще в одному таємному романі (фото)

Скандальній Ані Лорак, якій нещодавно приписали романтичні відносини з російським виконавцем Сергієм Лазарєвим, пригадали чутки про роман із футболістом Сергієм Ребровим.

Про це написала “Комсомольська правда в Україні”.

Ця історія сталася в середині 2000-х років, коли Лорак і Ребров були невільні: Сергій із першою дружиною Людмилою виховував маленького сина Діму, а Кароліна жила в цивільному шлюбі зі своїм продюсером Юрієм Фальосою.

Сам продюсер розповідав, що під час запису чергового альбому вони познайомилися з чудовою сім’єю київського футболіста, деякий час навіть дружили парами.

Із чуток, заради зустрічей з Ребровим Ані Лорак могла скасувати концерт, терміново купити квиток на літак і полетіти далеко – на “нейтральну” територію.

Читайте також: Таємний роман Ані Лорак в Росії: співачка відповіла новим фото

У цей час вдома, у Києві, дружина футболіста і Фальоса зустрілися, щоб розробити спільний план і стратегію того, як надоумити закоханих і повернути їх із неба на землю. Про це сам продюсер розповідав в одному зі своїх інтерв’ю.

Зрештою, Ребров таки повернувся до законної дружини, а Лорак – до цивільного чоловіка. Однак через деякий час Лорак все одно пішла від Фальоси, а Ребров розлучився з дружиною.

Про те, чи був між співачкою і футболістом бурхливий роман, достовірно не відомо досі.

Лорак і Фальоса

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram