Магніти коханок, які так притягують чоловіків: у чому секрет цих жінок

Готовність до добрих відносин, флірту, хорошого sекsу закладена в жінці так само, як і очікування. А для чоловіків нормальним станом стає боротьба. Розглянемо, що ж в коханці подобається чоловікам (матеріал зібраний методом опитування).

Вона дає захват і дивує!
NB! Будь справжньою. Не скупися на вдячні емоції.

Вона часто сміється. Мені дуже це по серцю. Хочеться радувати кохану, а вона не підіграє, а ірже щиро, до сліз.

У неї немає комплексів: ніяких «незручно, не можна, непристойно».

Вона мене не забуває хвалити і дякувати, а нам, чоловікам, це дуже потрібно. «Ти чудовий, мені добре з тобою», – пісня для чоловічих вух!

NB! Головне – не забувай залишати його переможцем, цінувати його успіхи і старання.

У неї розкішне тіло.
NB! Стеж за тим, як сидиш або лежиш. Ретельно продумуй освітлення і … грим.

Вона розумна і прониклива. Я раджуся з нею перш, ніж щось зробити.
Табличка на офісних дверях «15 хвилин – технічна перерва». Це означає, ми розстелили матрацик, закрили замок і на підлозі офісу віддалися чудовим любовним opгiям. А що не 15 хвилин вийшло – так звідки людям знати, коли ми табличку повісили?
NB! Деяких розчулюють заняття любов’ю без походів по ресторанах і вислуховування розповідей про творчість Шагала.

Читайте також: Ідеальна жінка за знаком Зодіаку: 3 найсильніших особистості

Вона була в депресії, на роботі – застій, відраза до чоловіка після пoлoгів, поправилась. Я врятував її. Тепер, як побачу в коридорі сумну або заплакану, – все! Тільки про це і думаю, і зазвичай вона несврятованою з роботи не йде.

Я відчуваю себе з нею принцом. Готуюся, голюся, підбираю пузо, розправляю плечі. Поруч з такою вітри не пустили – відразу скаже, що поспішає, і піде. Вся вона така у мене тю- тю, фу- фу. Доглянута, модна, манірна. Думаю, хто я – миша піддиванна, а вона – О! І хоче мене. Я для неї зірку з неба …

Вона заміжня, але я все одно приховую від неї, що мені телефонують інші жінки. А навіщо мені брехати, якщо я не люблю. У нас почуття і стосунки. Вона з чоловіком спить напевно. Не може бути зі мною завжди, і коли у мене sекs з іншими жінками, я все одно про неї думаю. Коханка дає мені зрозуміти, що ревнує, мені навіть подобається. Я її обманюю, кажучи, що вона у мене одна. А вона вдає, що вірить.

Коханка не ставить запитання: «Ти що, спиш?» Відразу після sекsа, тому що спати не можна, потрібно одягнутися і топати в кухню пити чай. Як приємно, коли тебе ніхто не трамбує після sекsа питаннями покупки шафи і поїздкою на дачу в суботу!

Коханку можна відшукати екзотичну, з розтяжками і целюлітом: ведеш по шкірі долонею, немов по рептилії. Грyди п’ятого розміру або зад п’ятдесят шостого – а чого? Нам же потрібнa різноманітність! Не сподобалося їй щось чи мені, так дав грошей на таксі – і до побачення! Дружина весь мозок виїла, шкода, що з нею так не можна.

Ніякої відповідальності не несеш. Поматросил і кинув, головне – ніколи не говорити з коханкою про почуття, а якщо потрібно, слово «люблю» замінювати на «ніжність до тебе», «ти мене завoдиш», «думаю про тебе весь час». Прокатує.

Коханка робить мене добрішим. Коли довго немає нікого на стороні, я додому приходжу, кричу, вимагаю уваги. А якщо знаю, що накосячив, приходжу добрий і милий після бурхливих пригод. Я завжди знайду ласки і сили для дружини в ліжку, а у вихідні та у відпустці мені іноді навіть не хочеться її по голові погладити.

Коханку не соромно показати друзям. Дружина – мати моїх дітей, ціную, розумію її, але вона розповніла, в компаніях вихоплює чарку, змушує їхати додому, обламує перед усіма. А коли «цукерка» моя входить в ресторан, у всіх мужиків щелепи відвисають. Підіграє мені в усьому. Разом ми – найбажаніші гості. Щасливі і веселі. Зараз таких мало, всі заздрять, і добре: це краще, ніж коли жаліють, побачивши з дружиною.

Якщо ми їдемо в машині і телефонує дружина, моя коханка закриває рот, перестає чесати мені спину і робить музику тихіше. Мені простіше вимкнути телефон, нехай краще все гримить, а вона щебече або пестить мене прямо за кермом, накрившись з головою своїм пальто.

У неї весь час різний настрій, не встигаю звикати, емоції через край. То злить мене, то змушує турбуватися, то кличе посеред ночі. Мене це так завoдить!

Вона – єдина людина, якій я говорю «Пробач!». У неї таке почуття власної гідності і благородні манери, що я мимоволі цілую їй руки. Таких жінок більше немає. Вона читає мені вірші, розповідає багато цікавого. Мені дуже пощастило, що ця жінка дозволила мені перебувати поруч з собою.

Я нею пишаюся і захоплююся. У неї дуже цікаві друзі, з нею не засумуєш. Пісні під гітару, походи, театри. Я лечу до неї кожну хвилину, мені здається, якщо її не буде в моєму житті, я не зможу дихати.

Моя коханка заміжня. Вона не вантажить. Не вимагає заміжжя, не вимагає грошей. Подарунки їй не потрібні – її нічим не здивуєш. Квіти не бере. Виходить абсолютно безкорисливе почуття з її боку. Одного разу під час відрядження мені вдалося затягнути її на транс вечірку. Все обдoлбaні, музика бух бух бух. Вона очманіла, дякувала, любила мене після цього добу без зупинки. Звідки у мене сили тільки взялися? У мене ніколи більше такого не бувало.

У моєї коханки окрема квартира. Якби ви знали, як це зручно. А ще, вона серцева, ніжна, довірлива, красива, розумна, відкрита, щедра, sекsуальна, дика і домашня – коли як.
У неї на тілі багато різного і цікавого: пірсинг, сережки у вухах по п’ять штук, татуювання, синій лак на нігтях, виголена вся. Іграшок sекsуальних повна сумка. Креми, насадки, батоги. Мені ні з ким ніколи не було так добре, як з нею.

Вона мене любить так, що, мені здається, такого не буває. Вона світить мені своєю любов’ю, не дає зітхнути без імені свого. Вона єдина. Я дійсно два роки не сплю з дружиною, живу тільки заради дитини, щоб дочка підросла і стала розуміти мене. Ця жінка – правда мого серця. Я сам вперше в житті так сильно люблю. Нікуди мені не потрібно, нікого ніде і ніколи. Питаю себе: «Чого я не маю?», І сам же відповідаю: «ЇЇ у мене немає, і, отже, немає нічого».

Ніколи першою не пристає, гуляли, в кафе ходили, в нарди грали. Для неї головне – не sекs, а дорога до нього. Розповідає, що розмір має значення тільки в конкурсах за розмірами. У мене з цим, слава Богу, все добре, тому, коли я все таки добираюся до неї, кричить і плаче. Іноді я маю і інших жінок, крім коханки і дружини. Жоден чоловік від такого не відмовиться.

Жінки зазвичай кричать або лаються, плачуть або стoгнуть, а моя коханка мовчить. Мені це подобається. Залишуся з нею надовго. Зате вона мене врятувала від думок інших жінок, що засіли в голові. Витягла всi комплекси. Ми з нею здійснили всі нездійснені мрії.

Моя жінка одразу попередила мене, що у нас не буде ніяких спільних дат і свят. Сказала, що може приділяти нашим зустрічам тільки по дві години два рази на тиждень. Моя дружина і її чоловік не здогадуються, що у нас любов вже десять років.

Відверто кажучи, я не знаю, що можна додати до цих висловлювань. Повірте, жодного слова не придумано, часом ледь не втратив свідомість падала, чуючи (і спостерігаючи!), як чоловіки говорять про своїх коханок.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram