Мати і дочка принизили “пишну” дівчину, яка приміряла весільну сукню. Але вчинок власниці магазину вас приголомшить!

Злiсть і жoрстoкість — досить поширені явища в сучасному світі.

Люди не соромляться виражати гнiв і ображати інших. Але, на щастя, є й ті, хто вміють осідлати цих злюк. Це достойні, сміливі і добрі люди, які вміють захищати безпомічних.

Одного разу в магазині весільних суконь дівчина вибирала собі вбрання. Вона вся світилася від щастя. Зовсім скоро її мрія здійсниться! Вона шукала красиву білосніжну сукню, яка дозволить їй на один день перетворитися на принцесу.

В магазині з’явилися мати і дочка. Помітивши нашу щасливу наречену, вони чомусь не могли пройти повз неї. Дочка голосно вимовила: “Я не розумію, як ТАКІ люди можуть виходити заміж”. Мати додала : “Я думала, кити не поєднуються шлюбом”.

Наречена, володарка пишних форм, почула цей діалог. Моментально її очі наповнилися сльозами. Вона збентежилася і почервоніла. Їй тут же захотілося закінчити примірку і втекти з магазину, але господиня м’яко її зупинила. Вона попрямувала до наглої парочки зі словами:

“Я не розумію, ви що, думаєте, у моєму магазині знайдеться плаття для вас?”

Дочка відповіла зарозумілим тоном:

“Звичайно! Взагалі-то ми прийшли за сукнею, за яку ми вже оплатили”.

Господиня магазину спокійно підійшла до прилавка, запитала прізвище жінки, виписала документ і передала його їй. Мати запитала, що все це значить. Власниця пояснила:

“Підписавши цей документ, ви підтверджуєте, що бажаєте повернути всі перераховані на наш рахунок кошти. Ви можете пошукати сукню в іншому магазині, оскільки я тільки що анулювала ваше замовлення. Я відмовляюся допомагати вам. Зараз, будь ласка, покиньте магазин, поки я не викликала поліцію”.

Дочка, розлютившись, почала жбурляти речі і ламати вітрини. Її весілля через місяць, а це занадто мало часу для замовлення іншої сукні!

Мати намагалася заперечити:

“Ми замовили це особливе плаття для важливого дня! Як ви могли скасувати наше замовлення?”

На що господиня відповіла:

“Я анулювала замовлення, оскільки не бажаю, щоб хоч одна наречена відчувала себе, ніби не гідна вийти заміж із-за зовнішнього вигляду. Очевидно, ви вважаєте себе краще інших. Але в моєму магазині не місце для iдіотів. Я викликаю поліцію. Враховуючи те, що у мене є всі дані вашої кредитної карти, я маю повне право утримати суму збитків, які завдала ваша дочка”.

Розлючені жінки покинули магазин, а наша нещасна наречена була вражена ставленням власниці магазину. Наші дві неадекватні героїні цієї історії не знали, що дочка господині магазину страждала від гoрмонального порушення, яке не давало їй скинути зайву вагу. Тому вона, як ніхто інший, зрозуміла наречену, яка вибирала сукню. Краса має різні форми і розміри. Кожна наречена заслуговує відчувати себе найкрасивішою дівчиною в світі в цей особливий для неї день!

Читайте також:Увійшовши в палату, вони вже знали, що 17-річна мама пoмpе. Вона прийняла таке рішення

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram