Медики назвали найшкідливіші ранкові звички: припиніть це робити негайно

За словами лікарів, більшість людей живе з подібними звичками багато років. Однак дотримання цих ритуалів шкодить здоров’ю і гарному настрою, знижуючи тонус і приводячи до втоми і роздратування вже на початку дня. Давайте подивимось, яких звичок радять позбутися медики.

Однією з найбільш нездорових ранкових звичок фахівці зі США назвали різкий підйом з ліжка за будильником. Лікарі стверджують, що в такій ситуації в організмі різко підвищується рівень стресових гopмонів, що може посприяти різним негативним проявам – перепадам тиску, приливу агресії, змінам в режимі серцебиття і т.д.

Крім того, різке підняття тулуба здатне стати причиною проблем із хребтом, болів у спині, порушень в мозковому кpoвотоці і непритомності. «Дайте собі деякий час побути в ліжку, відійти від сну, а потім, вже не поспішаючи, вставайте», – озвучили пораду експерти.

Лікарі рекомендують проводити ранковий час в ізоляції від смартфонів і комп’ютерів. Якщо при цьому уникати думати про майбутні справи і проблеми, трохи відклавши їх рішення, це значно зміцнить психологічне здоров’я і нервову систему. Витрачати ранковий час на серфінг у соціальних мережах абсолютно неефективно з точки зору користі для організму, – при цьому лише підвищується рівень стресу і напруги.

Читайте також: Всі проблеми і страхи жінки можна визначити по її фігурі – вчені

Звичка вмиватися гарячою водою також виявилася не схвалена науковцями. Вони заявили, що вмиватися, як і приймати душ, слід помірно прохолодною водою. Гаряча вода сушить шкіру, а також негативно впливає на волосяні цибулини, попередили фахівці.

Крім цього, вони порадили відмовитися від кави натщесерце. Така звичка може призвести до гастриту та інших відхилень у роботі травної системи.

Джерело.