Модні стрижки піксі 2017 на коротке і середнє волосся (фото)

Судячи з модних показів кардинальних змін форми і стилю стрижки в порівнянні з 2016 роком не станеться. Лише невеликі акценти відрізнятимуть піксі 2017 від піксі 2016. В принципі, це дуже навіть зручно, особливо для тих модниць, які і цього року носять цю коротку і трохи зухвалу зачіску. Відповідно, повністю міняти імідж не доведеться – досить буде дещо змінити і додати декілька яскравих штрихів для того, щоб знову виявитися на піку популярності наступного року.

Читайте такожНастя Каменських вперше зізналася, чому у неї не розкрився парашут

Мода на природність не проходить, тому, в першу чергу, будуть актуальні ті варіанти піксі, в яких волосся виглядає максимально натурально. При цьому натуральність може виражатися як в динамічності і легкості локонів, не скутих жорстким стайлингом, так і в їх кольорі, красу якого можна підкреслити меліруванням, брондируванням або створенням ефекту вигорілого волосся.

Стрижка піксі 2017 на коротке і середнє волосся проста і практична, мабуть, тому багато представниць прекрасної статі вибирають саме її для повсякденних і святкових образів. Наступного року збережеться характерна особливість піксі – філіруваний негустий чуб з чітко структурованими фігурними пасмами. Укладати стрижеві можна буде як завгодно – від недбалих до м’яких, зачесаних назад локонів. А рішення з асиметричними потиличними і бічними пасмами можна легко перетворити на цікавий ірокез, підкреслити індивідуалізм допоможуть поголені віскі або коротко підстрижена потилиця.

Також ультрамодними акцентами 2017 року для стрижки цього виду вважаються:

– скуйовджені “пір’їнки” на потилиці;

– незвичайний чуб – трикутний, овальний, асиметричний або дуже довгий;

– наявність градуйованих пасм.

989c994e277400a43fce89edf06859d2

Модна стрижка піксі з поголеною скронею
Наступного року будуть актуальні наступні варіанти піксі з поголеною скронею:

Односторонній. Скроня виголюється (чи вистригається) тільки з одного боку, на іншу ж сторону зазвичай укладається довгий асиметричний чуб, що контрастує з поголеною ділянкою.

пикси-с-выбритым-виском-односторонняя-2017-2

Подовжена і асиметрична піксі
Наступного року модні hair-дизайнери вирішили дещо подовжити піксі, опустивши бічні пасма трохи нижче мочок вух. В результаті вийшла надзвичайно стильна, цікава і жіночна стрижка, акуратна форма якої (без сумніву доречна на серйозних ділових зустрічах і в офісі) легко може бути трансформована екстравагантно-епатажний варіант для нічної дискотеки або тематичної вечірки.

Асиметричні піксі в 2017 році популярніші, ніж симетричні рішення, оскільки вони універсальні. При цьому сама асиметрія, як правило, добре помітна і додатково підкреслюється відповідним укладанням.

1209010_201611620512186_sbig

Джерело

 

 

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram