Народила від вітчима? У резонансній історії 12-річної породіллі зі Львівщини спливли нові деталі (відео)

Батьком дитини 12-річної школярки з Львівської області Тетяни Лучишин не є 18-річний сусід, як передбачалося раніше.

Про це свідчать результати тесту ДНК, які були озвучені під час ефіру ток-шоу “Стосується кожного” на телеканалі “Інтер”.

“Тест ДНК показав, що хлопець, якого 12-річна породілля назвала татом дитини – не тато. А хто ж тоді тато?” – написала на своїй сторінці в Facebook юрист-кримінолог Ганна Маляр.

За її словами, під підозрою опинилися родичі дівчинки – двоє братів-підлітків і вітчим Іван Єрьомін.

“Всі троє були в студії. Дівчинка сказала, що серед них якраз і є батько дитини. Кого боїться дівчинка і що вона приховує? Чи не було там згвалтування?” – запитала юрист.

Психолог-фізіогноміст Тетяна Ларіна в свою чергу висунула припущення, що школярка народила від вітчима.

“З трьох претендентів, найбільша ймовірність, що це зробив вітчим. Я спілкувалася з вітчимом і з братом. Ці дві людини в курсі того, що відбувається, один покриває іншого. Хто кого – в цій ситуації складно сказати. Швидше за все, це вітчим”, – сказала експерт.

Вона додала, що старший брат відчуває страх перед вітчимом, тоді як прийомний батько дівчини намагався маніпулювати психологом.

Читайте також: «У нас було кохання і я нікуди не тікаю», – батько дитини, яку нарoдила 12-річна школярка

“Брат не захотів нічого говорити. При цьому вітчим намагався дуже добре зі мною говорити і маніпулювати. Але коли в студії дівчинка сказала, хто батько, він дуже сильно почервонів, що є несвідомою ознакою того, що людина “здає себе”, – наголосила фізіогноміст.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram