Науковці визначили, який копійчаний засіб зробить жінку значно привабливішою в очах чоловіка

Вчені сказали, яка частина обличчя пpиваблює хлопців найбільше.

Згідно з останнім опитуванням, саме губи вважаються найпpивабливішою рисою обличчя у жінок. Під час зустрічі з жінкою, в середньому, чоловік проводить приблизно половину часу, розглядаючи її губи. Якщо вона фарбує губи помадою, то привертає увагу чоловіків ще більше.

Відомо, що представники сильної статі фіксують свою увагу на рожевій помаді впродовж 6,7 секунд з перших 10, а на червоній – 7,3 секунди. Якщо губи жінки нафарбовані, то чоловіки менше секунди дивляться в її очі і стільки ж часу на волосся. Природно, що повніші губи привабливіші для чоловічого ока.

Дослідники з Манчестерського університету провели дослідження. Вчені показали чоловікам 50 фотографій різних жінок. На фотографіях були жінки з помадою і без. Доктор Джефф Бітті, який очолював дослідження, сказав: “Це опитування доводить, що губи – нaйчуттєвіший аспект жіночого тіла і вони відіграють важливу у спілкуванні.

Повні і червоні губи – ідеальний тандем для того, щоб привернути і зафіксувати чоловічу увагу, але жінки, які просто користуються помадою – незалежно від їхнього типу губ – більше притягують чоловіків, ніж ті, хто цього не робить.

Читайте також: 7 найкрасивіших дітей планети (фото)

Джерело.