Не в смітник, а в цілющу настоянку: Горіхова шкаралупа на вагу золота

Про користь горіхів чув кожен, але хто чув про користь їх шкаралупи або зеленої шкірки? Адже ці, здавалося б, непотрібні частини горіха, мають чимало користі і з давніх часів використовуються людством для приготування цілющих настоїв і сиропів.

І сьогодні ми навчимо готувати настоянку шкаралупи горіхів, яка уберігає від проблем серця і судин, допомагають в боротьбі з застудою, а також налагоджує здоровий сон.

Шкаралупа волоського горіха

Для стpaждаючих від гіпертонії, настоянка з твердої горіхової шкаралупи стане справжнім порятунком, адже вона нормалізує тиск і чистить судини. А ось приготувати настоянку в домашніх умовах нескладно.

Інгредієнти:

  • 15 горіхів (потрібна саме шкаралупа без ядер)
  • 0,5 л горілки

Приготування:

Шкаралупу ретельно очистити від серцевин, вимий і просуши.

Помісти очищені «черепашки» в скляну ємність (підійде звичайна банку) і залий горілкою.
Ємність з настоянкою закрити капроновою кришкою і помісти в сухе, темне місце з кімнатною температурою на 14 днів.

Настоянка готова. Можна приймати по 1-2 ст. л. вранці, мінімум за півгодини до їжі. Суміш чистить сyдини, а також допомагає в лікуванні дихальних шляхів. Може використовуватися в якості профілактичного засобу від гіпертонії.

У Калмикії здавна готували розслабляючу і заспокійливу настоянку з шкаралупи волоських горіхів, яка рятувала від безсоння. Для цього очищену шкаралупу горіхів відварювали в молоці 30-40 хвилин. Всього півсклянки такого «зілля» перед відправленням у ліжко дарують міцний і спокійний сон.

Відвари з горіхової шкаралупи на воді і використовуються при проблемах шкіри. Досить помістити шкаралупу у воду і довести до кипіння. Ще гарячим відваром слід протирати проблемні ділянки шкіри і вмиватися.

Читайте також: Соснові шишки: варення і мед – для зміцнення імунітету, відвар і настоянка – для профілактики хвopоб

Ми дуже недооцінюємо лікувальні властивості волоського горіха. Адже в народній медицині використовуються не тільки шкірка, шкаралупа і ядра горіхів, але також і його зелене листя.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Перед використанням даних, наданих вище, проконсультуйтеся з фахівцем. Редакція не гарантує будь-які результати і не несе ніякої відповідальності за шкоду або інші наслідки, які можуть виникнути внаслідок використання відомостей, наданих вище.

Джерело.