Останнє бажання. Почесний пожежник

Двадцятишестирічна мати дивилася на свого сина, який згасав від лeйкeмiї. Хоча у неї серце розривалося від гopя, вона була сповнена рішучості. Як і інші батьки, вона хотіла, щоб її син виріс і здійснив свої мрії. Однак це було вже неможливо,через  хворобу. Але мати, як і раніше хотіла, щоб мрії її сина стали реальністю.

Вона взяла сина за руку і запитала:

– БОПС, ти коли-небудь замислювався над тим, ким хочеш стати, коли виростеш?

– Мамо, я завжди хотів стати пожежником, коли виросту. Мати посміхнулася і сказала:

– Подивимося, чи зможемо ми виконати твоє бажання.

Пізніше того ж дня вона відправилася в місцеве пожежне відділення в місті Феніксі, штат Арізона, де зустріла пожежного Боба, серце якого було таким же великим, як у  Фенікса. Вона розповіла йому про останнє бажання сина і запитала, чи можна її шестирічному Бопсу проїхатися по кварталу на пожежній машині.

– Зачекайте, ми можемо зробити щось цікавіше, – сказав Боб. – Якщо ви встигнете підготувати вашого сина на сьому годину ранку в середу, ми зробимо його почесним пожежним на цілий день. Він може прийти на пожежну станцію, поїсти разом з нами і виїхати на всі пожежні виклики в місті. А якщо ви дасте нам його розміри, ми зшиємо йому справжню форму, до цього  ж з шоломом – НЕ іграшковим – з емблемою пожежного депо міста Фенікса на ньому. Їх виробляють тут же, в місті, так що ми швидко впораємося.

Три дні по тому Боб заїхав за хлопчиком, одягнув його в пожежну форму і проводив з лікарняної палати на станцію, де на нього чекали гак і пожежна драбина. Бопса посадили в пожежну машину, і він допомагав пригнати її в пожежне депо. Він був на сьомому небі від щастя.

В той день  було три виклики з приводу пожежі, і Бопс виїжджав у всіх трьох випадках. Він їздив на пожежній машині, кареті “швидкої допомоги” і навіть на машині начальника пожежного депо. Його також знімали на відео для програми місцевих новин.

Після того як його мрія здійснилася, відчувши любов і увагу оточуючих його людей, він був так глибоко зворушений, що прожив ще три місяці, чого не міг передбачити жоден лікар.

Але одного разу вночі життєві сили хлопчика почали швидко залишати його; старша медсестра, яка вірила в те, що ніхто в хоспісі не повинен згaсати на самоті, почала збирати по телефону в лікарню всіх членів сім’ї . Потім вона згадала день, який Бопс провів, допомагаючи пожежним; вона зателефонувала начальнику пожежного депо і попросила надіслати в госпіталь пожежного в формі, щоб він був поруч з Бопсом, коли той стане відходити в інший світ.

Начальник відповів:

– Ми зробимо по-іншому. Ми приїдемо через п’ять хвилин. Коли ви почуєте виття сирен і побачите вогні, попередьте по системі оповіщення, що пожежі немає. Просто пожежне відділення прибуло, щоб ще раз побачити свого славного члена. І будь ласка, відкрийте в його кімнаті вікно. Заздалегідь дякуємо.

Пожежна машина з драбинами і гаками прибула через п’ять хвилин. Пожежні висунули свої сходи до третього поверху, і чотирнадцять пожежних-чоловіків і дві жінки-пожежні піднялися в палату Бопса. З дозволу його матері вони обіймали його, тримали на руках і говорили, як міцно вони його люблять.

На останньому диханні Бопс подивився на начальника пожежної команди і запитав:

– Шеф, тепер я дійсно пожежний?

– Звичайно, Бопс, – відповів чоловік.

З цими словами Бопс посміхнувся і навіки закрив очі.

Автори: Джек Кенфілд і Марк В, Хансен

Читайте також: Болю не відчувала

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram