П’янки і зради: Пресняков відверто про шлюб з Орбакайте

Відомий російський співак Володимир Пресняков став гостем програми “Секрет на миллион”, де вперше розговорився про свій шлюб з Христиною Орбакайте.

Провину за невдалий шлюб він бере на себе. Музикант зізнається, що в ті роки був іншою людиною: багато гуляв, в тому числі і з іншими жінками.

“У нас були несплячі тусовка. Я гуляв, пропадав ночами. Ми з Льонею Агутіним могли зустрічати світанок на Воробйових горах, ходити по клубах”, – зізнався музикант в ефірі.

“Христина натерпілася. Були й інші жінки. Але ми вже були на межі розлучення, і Христину це не сильно зачіпало. Про себе давала знати і прибалтійська кров. Мені ніколи не говорили нічого”, – додав він.

Тим часом, ймовірно, для того, щоб відволіктися від сімейних негараздів, дочка Примадонни вирішила зосередитися на кар’єрі і почала досягати великих успіхів на сцені.

Пережити стрімкий зліт популярності своєї другої половинки Володимир Пресняков спокійно не міг. “Про Христину говорили всі. Звичайно, я включав “ікла”, – зізнався він. У підсумку і він, і Орбакайте зрозуміли, що розлучення неминуче, а їх відносини себе зжили.

Незважаючи на все це, розлучення Володимир Пресняков переживав дуже важко.

“Я відпустив її з неймовірною болем. Краще куля в живіт, ніж ось це … Я ходив до церкви, сидів там годинами. Але нічого кращого, ніж випити, я не знаходив …” – розповів 49-річний Володимир.

У пари народився спільний син Микита.

Однак, незважаючи на розлучення, парі вдалося зберегти хороші відносини.

Зараз музикант щасливий у шлюбі з Наталією Подольською. Пара разом уже 12 років, 1,5 роки тому у них народився син Артем.

Читайте також: Названо точну кількість людей, з якими вам треба пeрeспaти

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram