Перестаньте вживати вуглеводи після 14 години і ви здивуєтесь

Багато з нас знають, що потрібно для того, щоб скинути пару кілограмів: відмовитися від мучного, солодкого, смаженого і полюбити спортзал. Здавалося б, які тут можуть бути нововведення. Однак справа не в них. Люди, виснажені дієтами, які так і не полюбили спорт, незважаючи ні на що все ще хочуть схуднути, але не розуміють як. Ми вирішили розібратися, що станеться з тілом людини, яка відмовилася нехай не від усіх вуглеводів, а лише від тих, що споживаються після 14:00.

1. Людина позбудеться стрибків цукру в кpoві

Прийом вуглеводів підвищує рівень цукру в кpoві. Це стимулює вироблення інcyліну, який знижує рівень глюкози. З невеликою кількістю вуглеводів інcyлін справляється, однак якщо він має багато роботи, то надлишок цукру він трансформує в жир, який дуже важко переходить в енергію.

2. Людина схудне

Що очевидно. З однієї молекули цукру в організмі утворюються дві молекули жиру. Чим більше і частіше ми вживаємо вуглеводи, особливо ввечері, тим з більшою ймовірністю ми додаємо у вазі.

3. Знизиться навантаження на підшлункову залозу

Підвищений рівень інcyліну порушує вироблення дуже важливого для організму гopмону росту – соматотропіну.

«Він допомагає нам рости і розвиватися з народження. Пік його активності – нічний час. Тому вуглеводне навантаження ввечері стримує роботу цього гopмону і зменшує позитивний вплив: зниження ваги, зміцнення м’язової і кicткової тканин, вироблення сіртуїнів – особливих речовин, які нейтралізують гени старіння, збільшуючи тривалість життя», – розповідає Ірина Попова, лікар-дієтолог і терапевт.

Читайте також: “Сім склянок” чудотворного напою – метод, який допоможе швидко очистить судини

4. Знизиться бродіння у кишківнику, якe відбувається уві сні

Це зменшить утворення органічних кислот і спиртів, які надають подразнюючу дію на стінки кишечника і сприяють протіканню запальних процесів.

5. Буде простіше відмовитися від інших спокус

«Приблизно через місяць такого харчування легше відмовитись від солодкого та інших шкідливих звичок. У зв’язку з тим, що психологічно людині, яка відмовилося від вуглеводів після 14 годин, захочеться урізноманітнити своє харчування, вона буде вдаватися до пошуку нових цікавих продуктів і рецептів».

Джерело.