Підтверджено: засоби для волосся можуть запустити рaк

Нові експерименти вчених підтвердили небезпеку косметичних засобів для волосся, призначених для фарбування і завивки. Фахівці переконалися в тому, що є зв’язок між частим використанням таких засобів і підвищеним ризиком рaку.

«Засоби для фарбування і завивки волосся можуть спровокувати рaк», – такий висновок був озвучений співробітниками Інституту рaку Розуелл Парк і Школи громадської охорони здоров’я Рутгерса.

Їх спільне дослідження показало, зокрема, що застосування таких засобів корелює з підвищеним ризиком розвитку рaку молочної залози. Вчені побачили подібний взаємозв’язок, провівши експерименти за участю майже чотирьох тисяч жінок.

На початку року американські вчені виступали в пресі із заявою про те, що провокатором рaку у жінок може виявитися інший популярний засіб – губна помада. Фахівці тоді заявили, що в помаді містяться елементи металів, які при частому використанні накопичуються і мають токсичну дію.

Що стосується фарби для волосся, то проведено в Швеції дослідження теж вказувало на здатність таких коштів провокувати зростання пyхлин – зокрема, пyхлин сечового міхура.

Читайте також: Ця квітка має бути в кожній родині! Чудодійні властивості “калачика”

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram