Подружня зрада: хто на чому погорів

З цікавістю читаю обговорення подружніх зрад: хто на чому погорів. Прийшла до висновку, що мужики – дуже погані конспіратори, а ось жінку зловити практично неможливо.

У мужиків все просто:

– або болячка вилізла, в результаті бездумного незахищеного того самого

– або в телефоні не стер смс/фото

– або коханка визнала баранчика своїм і мітить територію

З жінками все складніше. Жінки взагалі не палятся, детально продумуючи сeкc на стороні. Єдине, як їх можна запалити – порушивши закон і встановивши програми стеження. І то, не завжди.

Зустрічаються з коханцем зазвичай вдень, в один і той же час, в обідню перерву або замість шейпінгу, наприклад. Чоловікові вона говорить про шейпіг 4 рази на тиждень, а сама ходить три рази. Спробуй її запали.

Жінки завжди відпрацьовують не лише перший, але і другий шар легенди, на випадок якщо перший провалилася. Тобто в разі, спіймаи на брехні у неї вже готовий правдоподібний варіант із серії: “не хотіла говорити, але”

Жінки з великою увагою оцінюють свій зовнішній вигляд після побачення. Перевіряють все від і до.

Жінки звертають увагу в тому числі і на запах.

Тільки самі відморожені жінки водять чоловіків до себе додому. У решти напоготові кілька перевірених варіантів, розташованих по дорозі з роботи додому.

Деякі жінки, особливо ті, які знають про ревнивий характер чоловіка, не користуються телефоном, поштою, компом. Знімають відразу на вулиці під настрій, контактів не залишають.

Часто жінки мають вихованих і приручених коханців, які не виходять на зв’язок в недозволений час і всіляко дотримуються сімейної ідилії.

Коротше, якщо жінка вирішила зрадити, вона зрадить. Не допомагає нічого: ні проводжання з роботи, ні заборона на виходи з будинку, ні перегляд пошти та телефону.

Читайте також: Жінка про американських чоловіків. Ну чому так?

Якщо закортить – зніме парнягу де завгодно і за будь-який час, хоч в туалеті Макдональс за 5 хвилин. І, швидше за все, не спалиться. Якщо, звичайно, не закохається.

Ось закохана жінка зовсім злітає з котушок і палится на раз, порушуючи всі правила конспірації. Може, тому-то й існує міф, що жінка зраджує не тільки тілом, а й душею.

Насправді, дружини і тілом зраджують не менш чоловіків. А може бути і більше.

Просто вони далеко не дурні, і коли жінка зраджує тілом, чоловіки нічого про це не знають

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram