Представники яких знаків Зодіаку нестерпні у коханні

Діва
Діва – найбільш самодостатній з усіх знаків Зодіаку. Вона підходить до більшості відносин з аналітичної, майже управлінської позиції. Діва автоматично тримає більшість людей на відстані витягнутої руки, поки не переконається, що їм можна довіряти. Вона – не найлегша особистість в коханні.

Для того, щоб Діва полюбила когось, вона повинна послабити свій захист і відкритися, що їй не властиво. Як тільки вона це зробить, вона покаже свою дивовижну сторону.

Скорпіон
Скорпіон – королева чи король, який не знає, чого хоче. Він то холодний, то пекуче гарячий, тому його важко прорахувати. Скорпіон може неймовірно виснажувати, саме тому він так швидко виходить з відносин. Поки Скорпіон не дозріє емоційно, він не буде готовий до реальних відносин.

Стрілець
Стрілець – енергійний, імпульсивний і волелюбний знак Зодіаку. У певному сенсі це робить його цікавим партнером, з яким ніколи не буде нудно. Але, з іншого боку, він практично ніколи не зупиняється на комусь або чомусь одному. Він в постійному русі, в пошуках нових пригод і адреналіну.

Читайте також: Небезпечні знаки Зодіаку серед жiнок: оцініть свою суперницю

Йому складно залишатися на одному місці,  жaх в тому, щоб залишатися нерухомим, просто існувати. І це не дуже сприяє відносинам. Стрілець відчує, що знайшов свою другу половинку лише, коли вона зуміє встигати за ним.

Водолій
Водолій – скритна особистість. Він не схильний відкриватися і впускати людей в свій світ. Ускладнює кохання до Водолія і той факт, що він завжди тримає дистанцію між собою і більшістю людей. Водолію потрібна людина, якій він дійсно може довіряти і відчувати себе комфортно, будучи вразливим, щоб закохатися і полюбити.

Козеріг
Козеріг – практичний трудоголік. І, хоча з них виходять надійні і відповідальні співробітники, це також означає, що вони підходять до всіх відносин як до бізнес-проекту. Жоден партнер не хоче відчувати, що його розглядають під мікроскопом, зважуючи всі його плюси і мінуси. Козерогові потрібно навчитися довіряти своєму серцю так само, як і голові, щоб знайти справжнє, надійне кохання.

Читайте також: Найважчі чоловіки за знаком Зодіаку: з ними складно будувати стосунки

Близнюки
Близнюки нерішучі і надмірно емоційні. Хоча, певною мірою, це може зробити спілкування з ними утомливими, але це також означає, що вони кохають всім своїм серцем і вірять в те, що відчувають. Коли Близнюки кохають, вони все вникають. Вони віддають всіх себе своїм партнерам. Подібне кохання і прихильність може лякати, але цей рівень вразливості доступний не кожному.

Лев
Немає знаку, настільки динамічного і захоплюючого, як Лев. Лев неймовірно незалежний і впевнений в собі. Тому важливо, щоб партнер Лева зрозумів, що він у вас не потребує. Він так вабить до себе, що ним неможливо не захопитися. Лев – яскрава та іскрометна зірка вечора, не дивно, чому всі люблять його.

Овен
Активний, хвилюючий і пристрасний, Овен зробить свого партнера центром свого світу. Він приділить пріоритетну увагу своєму обранцеві і зробить все можливе, щоб бути для нього всім. Він буде підтримувати його і надавати міцне плече, коли партнер буде цього потребувати. Хто може відмовитися від такого ставлення?

Телець
Немає знаку, більш вірного і стійкого, ніж Телець. Коли Телець кохає, це надовго. Він самовідданий і відданий тому, кого кохає. Телець нічого не приховує, залишаючись гранично чесним зі своєю другою половинкою. Відданість і вірність такого роду зустрічаються вкрай рідко, тому, коли ви знайдете подібну людину, не відповідайте їй порожнечею.

Терези
Все, чого хочуть Терези, – щоб всі були задоволені і щасливі. Це стосується всіх людей на Землі, особливо тих, кого вони люблять. Терези будуть робити все можливе, щоб переконатися, що їх партнер щасливий. Їх легко кохати, тому що вони дарують вам світле і непідкупне почуття, яке хочеться віддати сторицею.

Риби
У Риб, можливо, найбільш любляче серце серед всіх знаків Зодіаку. Вони глибоко відчувають кожну емоцію, і їм не важко висловити те, чого вони хочуть і чого хочуть від людей, яких люблять. Риби кладуть карти на стіл. Вони нічого не приховують. Вони проходять через вогонь, воду і мідні труби, повертаючись до того, кого кохають, і подібне кохання – саме те, що відчуваєш один раз в житті.

Рак
Раки – зверхтурботливі і чутливі натури, які люблять беззастережно. Вони вміють прощати і бути терплячими. Вони – ті, на кого ви можете завжди розраховувати в будь-який час дня чи ночі. Рак чудово ілюструє, як має виглядати кохання. І, в свою чергу, як ми всі повинні кохати один одного.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram