Про що може розповісти колір очей

1. Блакитні очі

Ці люди здатні швидко приймати рішення і не втрачатися при зміні обставин. Вони можуть бути вимогливими не лише до себе, але і до інших. Їх, іноді, надмірна скромність і холодність не дозволяє партнерові зрозуміти їх душу. Хоча усередині у них ховаються романтичність і сентиментальність.

Оточення вважає їх вередливими. Вони часто дратуються і зляться і від цього їх настрій може різко змінитися. Такі зміни настрою спричиняють за собою непостійність. При цьому, володарі блакитних очей можуть проявити небувалу щедрість.

2. Сині очі

Непоправні романтики ті люди, у кого очі синього кольору. Вони відрізняються сентиментальністю, романтичністю і чарівливістю. Здатні закохатися до безпам’ятності. Вони пристрасно люблять свого партнера і вимагають від нього того ж. І якщо до когось виникнуть негативні почуття, то ненавидіти вони будуть, так само сильно.

Вони швидко скипають і не можуть тверезо оцінити ситуацію. Тому можуть піти на безрозсудність і здійснювати під дією емоцій божевільні вчинки. Страх їм невідомий. Це дуже злопам’ятні і конфліктні люди, хоча намагаються завжди боротися за правду. У суперечці до останнього стоятимуть на своєму, доводячи свою точку зору з властивою їм зарозумілістю і гордовитістю. Серед них дуже багато авантюристів. А їх рішучість і сила дозволяє ставати лідерами.

3. Сірі очі

Дуже працелюбні ті люди, яких природа наділила сірими очима. До головних характеристик відносяться розсудливість, вдумливість і допитливість. Це, як правило, реалісти, які всю робиту виконують грунтовно і сумлінно. Вони не підводять своїх партнерів, здатні проявити незвичайне терпіння і наполегливість. А завдяки своєму інтелекту і розумовій активності створюють собі надійний тил. Побут для них не головне, вони рідко виходять з себе і рідко ображаються.

Коли їм доводиться стикатися з труднощами, вони зазвичай успішно їх долають, завдяки кмітливості і розсудливості. Їм краще вдається вирішувати проблеми, де треба проявляти інтелектуальні здібності, а ось інтуїція це не їх коник. Іноді викликають труднощі, що вимагають застосування фізичної сили або необхідність емоційних проявів. Якщо їх партнером стане азартна людина і зможе заразити своїм азартом, то ці люди зможуть зробити дуже багато.

4. Зелені очі

Найчуттєвіші люди – це володарі зелених очей. Їх любов у всіх випадках справжня, пристрасна, і вони завжди вірні своїм судженим. Їх поважають друзі за вірність і м’якість характеру, а недоброзичливці не терплять за непохитність і дотримання в усьому своїх принципів. Їх терпінню як слухача і умінню підтримати розмову можна тільки позаздрити.

Зеленоокі люди мають більше позитивних рис вдачі, чим люди з очима іншого кольору. Вони віддають перевагу стабільності, але уміють і люблять пофантазувати. Можуть проявити себе з кращого боку в якості керівника.

5. Сіро-каро-зелені очі

Цей колір очей говорить про те, що у людини жодна з рис не буде явно виражена. Вона завжди сумнівається і нервує з кожного приводу. Але в той же час, люди з сіро-зелено-карими очима здатні легко адаптуватися. Вони проявляють унікальну гнучкість. Тому сильним і вольовим людям, вони ідеально підходять в якості ділових партнерів і супутників життя. Вони завжди йтимуть за ними і ніколи не зрадять. Здатні оточити партнера турботою і ласкою.

Не нав’язуватимуть своєї думки і не вступатимуть в конфлікти. Завжди підтримають у важкій ситуації і чітко виконають ці завдання. На них можна покластися. Але щоб вони не злякалися і довели справу до кінця їм потрібен чіткий план дій. Маючи його, їх відповідальність і порядність не дозволить щось пропустити або зробити погано.

6. Карі очі

Людей з карими очима природа обдарувала красою, емоційністю і розумом. Вони дуже енергійні і пристрасні. Можна додати, що кароокі люди невгамовні, але швидко відходять, і зла ні на кого не тримають.

Негативна риса таких людей – часті капризи. За словами астрологів, люди з темно-карими очима без зусиль знаходять спільну мову з усіма і взагалі дуже товариські.

7. Чорні очі

Володарі чорних очей ініціативні люди, які самі досягають того, чого хочуть. Чорноока – велелюбна і пристрасна натура. Полюбивши таку людину, ви ризикуєте опинитися в оточенні любові і турботи. У любові вони одержимі, і ніякі перешкоди не зможуть зупинити носителя цього кольору від об’єкту свого обожнювання. Повірте, вони можуть і уміють досягати свого.

Читайте також: В якому місяці найкраще одружуватися, а в якому не варто: оберіть найсприятливіший період

Але це також може зіграти і негативну роль в їх житті. Адже іноді варто замислитися над вирішенням проблеми, перш ніж кидатися в крайнощі і намагатися швидко від неї позбавитися.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram