Психологи пояснили, чому зрaджують жінки і чоловіки

Вчені назвали фактори, які провокують зрaди.

Дуже часто психологи покладають відповідальність за зрaду чоловіка на так званий «ген зрaди», біологічну запрограмованість на полiгамію, яка, пояснюючи зрaду як один із способів забезпечення мінливості виду.

Проте жіноча зрaда не пояснюється біологічною схильністю, так як саме жінки відповідають за збереження ознак виду і його виживання. Проте, близько 25% жінок зрaджують чоловікам в фантазіях, а 50% роблять це в реальності.

Так що ж штовхає на зрaду чоловіків і жінок? На думку психологів, їх зрaди провокують такі чинники:

1.Новое захоплення.

Часто буває так, що чоловік або жінка одружуються не відчуваючи почуття любові. Їх штовхає на це звичаї, тиск з боку батьків, боязнь самотності і бажання змінити соціальний статус. Продовжуючи жити зі своєю другою половиною по інерції, людина несподівано зустрічає справжнє кохання, і не в силах змінити даність, віддається спалахнувшому почуттю.

Здобута любов наповнює його новими емоціями, жагою до життя і нерідко штовхає не тільки на зрaду, але і на похід з родини.

2.Емоціональна самотність.

Людина відчуває «самотність удвох», коли постійний партнер не здатний оцінити його по-достоїнству, не йде на емоційний контакт і залишається байдужим до всіх його проблем. Ця ситуація виникає, коли в шлюб вступають абсолютно чужі люди, що мають різне виховання, що належать до різних соціальних груп. І людина йде на зрaду, відчувши в новій людині духовну спорідненість і щиру зацікавленість.

3.Конфлікти і протиріччя.

Якщо у людини не складаються рівні і гармонійні відносини з партнером, і спільне проживання протікає в атмосфері взаємного приниження, претензій, сварок і конфліктів, то рано чи пізно, людина починає прагнути до відходу від такого деструктивного способу життя і шукає вихід у відносинах поза сім’єю.

4.Не рідко нереалізовані сeксyaльні бажання стають причиною зрaди.

Не маючи можливості отримати від сeкcу то, про що мріє, людина шукає реалізації на стороні. Це більшою мірою властиве чоловікам, а не жінкам, і коли вони зустрічають сeксyaльно розкріпачену жінку, то сприймають її як «жінку своєї мрії», здатну допомогти їм отримати нові відчуття.

5. Зачасту і чоловіків і жінок штовхає на зрaду образа на партнера, який зрaдив.

Своєрідна помста, як правило, тільки погіршує ситуацію, не тільки не приносячи задоволення, а й викликаючи почуття глибокого сорому і провини.

6. Патологічні зрaди.

Людина не володіючи високими душевними якостями просто не здатна будувати дорослі відповідальні відносини з одним партнером, вважаючи за краще урізноманітнити своє особисте життя численним ні до чого не зобов’язуючими, інтрижками, замість того, щоб працювати над серйозними стосунками.

7.Рецидивуючі зрaди.

Численні зрaди, на які йде чоловік, свідомо знає, що буде прощений своєю партнеркою, так як це траплялося вже не раз. Жінка прощає, боячись втратити, а чоловік йде «в усі тяжкі», впиваючись почуттям безкарності.

8. Пошук гострих відчуттів.

У кожному чоловікові закладений інстинкт мисливця, який вистежує і наздоганяє жeртву. Так і в коханні. Щоразу нова «жeртва», непередбачувані радості володіння, реалізація найпотаємніших фантазій – все це занадто привабливо, щоб відмовитися.

Для людини, що не має чітко сформульованих моральних бар’єрів, такий стиль поведінки – норма, і він не зупиняється, навіть знаючи, що заподіює біль постійній партнерці. Виправдання – заяложена фраза: «я – чоловік»!

9. Незадоволення відносинами, в тому числі і сeксyaльними.

Новий зв’язок – джерело гострих відчуттів, яскравих переживань, нового досвіду і підтвердження своєї сeксyaльної привабливості. Найчастіше і чоловіків, і жінок на пошук нових пригод штовхає сeксyaльна несумісність з постійним партнером.

10. “Просто відпочинок”.

Трапляється, що компанія друзів розслабляється в сауні, і під впливом алкоголю виникає ідея викликати «дівчаток». Чоловіче самолюбство і боязнь бути висміяним штовхає навіть хорошого сім’янина на сeкc зі випадково жінкою, який, як правило, не приносить нічого крім докорів сумління.

Читайте також: «Прес качаю – на Балі відпочиваю»: ранковий ритуал везіння для жінок

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram