Саме час нагадати про чудовий засіб, який допоможе позбутись проблем зі щитовидкою

Щитовидна залоза має форму, як метелик. Це надзвичайно важлива залоза, що виділяє гopмон тиpoксин, який несе відповідальність за зріст, розвиток і швидкість обміну речовин.

Медичні експерти пояснюють, що існує 2 основних типи розладів щитовидної залози:

1. Гіпертиреоз відбувається, коли щитовидна залоза дуже багато і активно працює, тому випускає занадто багато гopмону щитовидної залози в кpoвотік.

2. Гіпотиреоз – це стан, який виникає, коли щитовидна залоза недостатньо активна. У зв’язку з цим, в кpoві з’являється недостатність гормону щитовидної залози.

Для того щоб уникнути цих проблем зі здоров’ям і зберегти вашу щитовидну залозу в ідеальному стані здоров’я, ми рекомендуємо вам спробувати це засіб, який є ефективним при лікуванні щитовидної залози, якщо є нестача йоду.

Читайте також: Вона протягом двох тижнів щодня втирала в ноги соду. Результат просто вразив. Тепер так роблять всі мої подруги

Складові:

  • 40 штук зелених (молодих) волоських горіхів
  • 1 кілограм натурального меду
  • 1 велика скляна банка

Спосіб приготування:

Перш за все, ви повинні вимити горіхи, висушити їх і колоти їх за допомогою голки або гострим ножем. Наступний крок – покласти горіхи в банку і залити їх медом. Ви повинні залишити банку відкритою і поставити на сонці. Рекомендується залишити банку принаймні на 40 днів, для цього процесу. Після цього процідіть рідину і зберігати її в скляній пляшці.

Використання:

Щодня, один раз, коли ви прокидаєтеся і один раз перед тим, як лягти спати, ви повинні з’їсти 2 столові ложки цієї суміші.