Серце плаче: віддав чоботи коханці. Невже таке буває

Коли з дому стали пропадати речі, дружина серцем відчула недобре … Як крізь землю провалилися  нові чоботи. Яке ж було здивування, коли  побачила свої улюблені загублені чобітки … на чужій “бабі”! Бридке передчуття не підвело. Дивна жінка доношувала не тільки чуже взуття, а й чужих чоловіків.

Скажу вам чесно, що ця історія звалила мене в шoк. Просто волосся стає дибки. Невже таке буває?  За матеріалами lіvеjournаl.com 

«- Аааа …. Купимо! – такі слова з характерним помахом руки я чула від свого чоловіка, який вважав себе (ну, основну його службу чіпати не будемо, ага?) представником богеми. Ну, а як же: він співав, писав пісні, мав купу прихильниць.Шанувальники ж не знали,  правила його вірші (частіше – писала заново на задану тему) я. Об це замовчував, а я не озвучувала – ну, як же? мій чоловік – він найкращий і він не може бути за всіма параметрами хоч у чомусь слабший мене. І він звик. У лексиконі не було слова «ми» – було тільки «Я», «Моє», «У мене». Доходило до смішного: до нього прийшли гості – його друзі.

І один раптом почав мені вимовляти, що чоловік мій – геній, птах високого польоту, я його тільки гальмую. Тому «збирай речі і дітей і піди, не заважай йому жити». А, на хвилиночку, нічого, що квартира – моя, дісталася мені у спадок, обстановка – та інші дрібниці – теж? Нічого, що живемо ТІЛЬКИ на мої зароблені на двох роботах і халтурах гроші?

Тоді я вважала себе повністю відповідальною за сім’ю, тому намагалася витягнути на собі все. Так ось, мене прoкляте життя засунулo в свuнарник. Так, розводила курей, свиней, кролів. А ще сад. А ще 6 соток під картоплею. Це потім ми переїхали в квартиру, що дісталася мені у спадок в самому центрі міста. Одним словом, чоловіка вдома не було, тому що заготівлею дров та води займалася теж я. «Декорашка-чоловічок» ».

Аааа … купимо, – прозвучало в черговий раз. Це розбилася чергова тарілка. З сервізу на 12 персон їх вже залишилося 3. На сім’ю з 4-х чоловік. Що ж, їсти будемо в дві черги)). Шкода, що слова ці звучали все частіше і частіше – на розбиті, зламані, порвані речі, на з’їдений обід «в одну каску», який намагалася розтягнути на всіх (на той час я важила вже 40 кг і належало схуднути ще більше). Тільки нічого не купувалося, не ремонтувалася, що не склеювалося. Ні, що могла – я ремонтувала, навіть електропроводку сама прокладала і включала (фізика і татова наука в допомогу), але ж не все піддається ремонту.

…. А потім стали пропадати речі з мого і так не багатого гардероба. Піком всьому стало зникнення моїх італійських чобітків, моєї мрії. Я збирала на них довго, та ще домовилася з продавцем на розстрочку – благо мене в місті знали багато. А потім свої речі і мої улюблені чобітки я побачила на  жінці не дуже презентабельної зовнішності (дама любила випити)

Виявилася «цивільна дружина мого офіційного чоловіка». Він три роки жив паралельної з з нею і її дітьми. Речі, продукти з нашого холодильника і мої гроші він ніс потайки туди …. Тієї осені замість чобітків я пробігала в китайських кросівках. Викликала свого (чи вже не свого?) чоловіка на відверту розмову. Ні, без істерик і скандалів (це нижче моєї гідності), просто хотілося правди, ясності. Фіг! Йти він не збирався (його ж таки не виставиш насильно), А в іншому …. Так, є жінка. Так він її любить.

Читайте також:Одного разу ти зрозумієш, що залишилася Самотня: сильний монолог психолога, який потрібно прочитати кожній жінці

– «А тебе хіба можна любити» Ти – стара, товста і негарна. Подивися на себе – кому така потрібна? Хто тебе полюбить? … », – це і ще багато образливого кричав він у нестямі. Жити він буде в цій квартирі, тому що йому так зручно – у Свєти приватний будинок без зручностей.  Ну, і що, що подружній борг не виконував три роки? Навіть спимо в різних ліжках. Чому?  Він кричав, а я з жaхом думала: куди мені піти жити … І піти-то, в принципі, нікуди.

Що робити? Та й квартиру, в принципі, він перетворив на сарай: прийшовши з роботи, вимагав грошей на пиво з друзями. Якщо не давала – обривав дроти і громив все, що траплялося на шляху.  Текли абсолютно всі труби в будинку. Потім він намагався кілька разів підняти на мене руку, але тут на його шляху став мій пес. Він не дав йому нанести жодного yдару ….

Він злякався помсти з боку синів. Нарешті, поїхав. Поїхав, прихопивши ВСІ мої речі. УСЕ!!! Що ж, мені залишалося тільки вимести сміття і почати жити далі. Побут поступово налагодився. Тепер я жила для себе. Зробила ремонт у квартирі, купила меблі, речі, автомобіль. Зайнялася, нарешті, собою. Знайомі, які не бачили мене півроку, вони не могли розпізнати мене на вулиці. Але … Адже ніколи не буває без цього «але» …

…. Він з’явився ближче до ночі, під яким приводом запустила в квартиру – не пам’ятаю. Була дyрепою, погоджуся. Всю ніч він намагався дізнатися, де документи на, машину, гараж. Всю ніч він мене вбивав…В ту ніч втратила не тільки здоров’я, а й золотo, ноутбук … Було просто дивом, що зуміла подзвонити в поліцію. Приїхали швидко, його забрали. Але і відпустили під ранок. У лікарню до мене зі сльозами і проханням забрати заяву, пошкодувати їх 5-ро дітей, приходила його вже нинішня дружина.  Пошкодувала дітей, зі слідчим домовилися справу не порушувати … Але ось виїхати з міста мені все ж довелося. Назавжди.

Зараз живу в іншому місті, іншими інтересами. Можна вже бути щасливою. Але час від часу до мене доносяться відгомони того життя. У вигляді пліток і чуток, які він збирає, та й сам поширює про мене. Я перестала довіряти і вірити чоловікам. Спілкуюся, жартую, веду загальні справи (робота є робота). Але далі цього кола – ні-ні! Ніде правди діти – спроби були і не раз. Були прихильники і багаті, і романтичні – різні. У свою душу більше не пущу жодного.

І, так. Я – щаслива одна!)))

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram