Що кожен зі знаків Зодіаку має залишити в 2017 році, що минає

Овен (21 березня – 19 квітня)

Ви повинні залишити в минулому всі ситуації, з яких ви не вийшли переможцем. Ви не завжди повинні бути першим і найкращим у всьому. Докладіть усіх зусиль і знайте, що ви зробили все можливе, щоб потім про це не шкодувати. Світ тисне на вас, навіщо ж надавати на себе додатковий тиск?

Телець (20 квітня – 21 травня)

Залиште в році, що минає кожен випадок, коли ви приймали неправильне рішення. Коли ви думали, що робите правильно, але справа оберталася не на вашу користь, – це нормальний хід речей. Людям властиво помилятися і в цьому немає вашої провини. Відпустіть ситуацію.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Ви повинні забути про кожну нагоду, яку, на вашу думку, ви не використали. Ви не можете встигнути усюди і займатися всім і відразу. Ви можете бути тільки в одному місці за один раз. Ви – не супергерой, і в житті зустрінетеся з безліччю речей, які не встигнете зробити. Не коріть себе за те, що могло б бути, що є, і що буде.

Рак (22 червня – 22 липня)

Відпустіть людину, яку ви колись кохали і втратили. Люди, приходять і йдуть з вашого життя, це неминуче. Вам не потрібно їх забувати, просто відпустіть їх. Згадайте їх і подумайте про все, що вони принесли у ваше життя, а не про те, що забрали з собою, коли йшли.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Забудьте про моменти, коли вас відкинули. Не всі будуть любити вас, і це абсолютно нормально. Навчіться відмовляти людям, якщо вас щось не влаштовує, це допоможе вам рости над собою і стати на правильний шлях.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Відпустіть все, що ви зробили неправильно. Вам дозволено помилятися. Ви можете час від часу говорити і робити що-небудь неправильно, тому що ніхто не досконалий, і вам не потрібно вимагати від себе робити що-небудь ідеально.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Відпустіть ваш страх залишитися на самоті. Бути одному не так страшно, як ви думаєте. Пізнайте себе, проводьте час наодинці з собою. Бути самотнім і відчувати себе самотнім – різні поняття, і вони не повинні перетинатися. Ви можете бути на самоті і відчувати при цьому повне задоволення.

Скорпіон (23 жовтня – 22 листопада)

Ви повинні відпустити людину, яка зрадила вашу довіру. Люди не завжди будуть ставитися до вас так, як ви хотіли б, вони не завжди будуть чесними і вірними, але це не ваша провина, і ви помиляєтеся, думаючи, що всі навколо однакові. Не дозволяйте одному недостойному втратити довіру до інших.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Ви повинні відпустити те, що пропустили, поки вас не було. Подорожуючи і вивчаючи, ви відчуваєте себе повноцінним, проте, якщо ви не встигли дослідити об’єкт вашої уваги, то відчуваєте жаль з приводу того, що пропустили щось важливе. Пам’ятайте, ви не можете осягнути неосяжне, пізнавайте все поступово і неквапливо.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Відпустіть моменти, коли ви втрачали самоконтроль. Ви плануєте кожну хвилину свого часу, але іноді ваш сомоконтроль підводить вас. Те, що ви іноді виходьте з себе – нормально, ви не зобов’язані бути зібраним постійно.

Водолій (21 січня – 18 лютого)

Ви повинні відпустити обіцянки, дані вам іншими людьми, але не виконані. Порожні обіцянки – величезне розчарування для вас, але не всі, кого ви знаєте або любите, розчарують вас. Продовжуйте вірити в людей. Не дозволяйте цього чекати гіршого від людей.

Читайте також: Що приготував для кожного з нас 2018 рік – гороскоп

Риби (19 лютого – 20 березня)

Відпустіть час, коли люди критикували вас. Критика може допомогти вам рости над собою, але тільки якщо ви дозволите цьому статися. Не кидайте справи, якщо хтось говорить вам, що ви в цьому недостатньо гарні. Вірте в себе і завжди намагайтеся стати кращим.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram