Що не можна дарувати, прикмети. Чому не можна дарувати годинник, тапки і дзеркало?

Купуючи подарунок коханому або коханій, так чи просто знайомому людині, ми завжди замислюємося, а що ж краще йому подарувати? Багато хто чув про те, що деякі речі краще не дарувати. Але чи знаєте ви що не можна дарувати? Найвідомішою прикметою для закоханих з розряду що не можна дарувати, є подарунок годин. Але чому не можна дарувати годинник? Що в цьому такого? Це потрібна річ в господарстві, та й багато жінок мріють мати золоті наручний годинник. У народі існує повір’я, що якщо подарувати коханому або коханій години, то ви дуже скоро розлучитеся. Але є вихід.
Годинники не беріть просто так, в подарунок, а як би викупіть їх. Якщо вам коханий презентує годинник, дайте йому натомість п’ятак, наприклад. Символічно ви їх купили у коханого. І ніякої розлуці не бувати. Те ж і з ножами.

Але крім народних прикмет, існують ще й об’єктивні причини, чому не рекомендується дарувати ту чи іншу річ. Не варто, наприклад, дарувати чоловікові краватку. Ви можете не вгадати з забарвленням, або ж він йому просто не сподобається. Виходить, що не варто дарувати людині те, що йому завідомо, може, не сподобається, або ж викличе у нього негативні емоції. А що не можна дарувати ще? Не даруйте ті речі, які можуть нагадати людині про його недоліки. Не даруйте товстунові ваги (якщо він сам вас про це не попросить), засоби гігієни (таким чином, людина може подумати, що ви натякаєте йому на те, що він не акуратний, хоча насправді все може бути зовсім навпаки).

Не даруйте людині те, що не завжди може бути ним прийнято. Утримайтеся від покупки парфумів людині, яка не дуже близька вам. Що б зробити такий подарунок, потрібно дуже добре її знати, знати його смаки й уподобання. Хоча і близьким людям складно вгадати з вибором такого подарунку. Будь-який запах кожною людиною сприймається по-різному. З косметикою та ж ситуація. Що не можна дарувати ще? Утримайтеся від покупки одягу на подарунок. Тут смаки теж дуже індивідуальні. Що подобається вам, не обов’язково сподобається людині, якій призначений подарунок. Винятки становлять маленькі дітки. В одязі вони не вибагливі, і будь-яка річ для них, це справжнє твори мистецтва.Важко встояти від спокуси, купити 3-х річній дівчинці строкате платтячку з красивими рюшами.

Продовжуємо складати список того, що не можна дарувати. Ні в якому разі не даруєте тварин. Це може бути не радістю, а справжнім покаранням для господаря вашого подарунка. Адже тварині потрібен догляд та увагу, а якщо господар не має можливості за ним доглядати? Виключенням може бути тільки одна ситуація – якщо вас самих попросять подарувати в подарунок яку-небудь тварину. Дарувати гроші – нецікаво. Але в наш час це найбільш актуальний подарунок. Особливо на весілля. Коли запрошених гостей багато, а подарунки на весілля, зазвичай, дарують цінні, то всі не можуть вгадати, що ж необхідно молодій сім’ї. Тому краще дарувати гроші, а молода сім’я сама купить те, що їй необхідне.

Не даруйте дорогих подарунків не дуже близькій людині. Це змусить людину бути вам зобов’язаним. Якщо ви робите подарунок молодятам, то даруйте те, що може сподобатися обом, а не одному чоловікові. А що не можна дарувати жінкам? Не варто їм дарувати різну кухонне начиння або побутові прилади (наприклад, каструлі, сковорідки, мікрохвильову піч). Краще подаруйте подарунок, який буде призначений тільки для неї. Бо їй так хочеться відчути себе Жінкою в першу чергу, а не домогосподаркою.

Що не можна дарувати коханому чоловікові?

Якщо ви відповідальна дівчина і хочете завчасно підібрати подарунок для свого коханого, то починаєте це робити ще в грудні, щоб бути у всеозброєнні. Вже купуючи подарунок своєму коханому на новий рік, ви доглядаєте, а що ж йому можна подарувати в майбутньому? Хоча таких дівчат не багато. Найчастіше подарунок шукається в самий останній момент. І саме в цей момент, не знайшовши нічого підходящого, ви, в черговий раз, купуєте йому щоденник або ручку, і обіцяєте собі, що це востаннє.

Чоловіки, частіше за все, щоб зберегти наші почуття, не покажуть вам свого незадоволення. Це тільки ви можете фиркати, отримавши в подарунок не те, що хотіли. Але чому ви думаєте, що, отримавши в подарунок щоденник, вони повинні стрибати від щастя? Не купуйте ці банальні речі своєму коханому. Такі подарунки краще дарувати колегам по роботі. Не даруйте речі, які необхідні в побуті. Від жінки чоловік не хоче їх отримувати. Увімкніть свою фантазію, дізнайтеся, що б йому хотілося отримати, може він про щось мріє?

Що ще не можна дарувати чоловікові?

– Утримайтеся від шампуня, бритвених верстатів, піни для гоління, гребінців, гелю для душу.

– Не даруйте щоденник. Будьте впевнені, якщо він йому потрібен, то він вже його давно собі купив.

– Не варто дарувати чашки, будь то для пива, для чаю, кавова, та будь-яка. Виключенням може бути тільки той випадок, якщо перед цим він розбив свою улюблену.

– Іграшки. Уявляєте чоловіка двох метрового зросту, косий сажень у плечах і ви йому презентуєте плюшевого ведмедика. Як мінімум на його обличчі ви побачите подив і розгубленість. Та й смішно він буде виглядати з цим ведмежам. Плюшеві іграшки – це прерогатива жінок і дітей.

– Не даруйте ручки. Це найпоширеніший подарунок на сьогоднішній день. Зараз мало хто ними користується. Адже у всіх є мобільні телефони та електронні записні книжки. Хоча винятком може бути той варіант, якщо ваш коханий чоловік бізнесмен, чи займає десь серйозну посаду і по роботі йому необхідно ставити свій підпис. Тоді ви можете подарувати йому ручку з золотим пером, наприклад. Це буде шикарним подарунком.

А чому не можна дарувати дзеркало? Думаю багато хто чув про це, але так і не отримали вичерпної відповіді. У принципі дзеркала можна дарувати. Але ви повинні пам’ятати про те, що дзеркало є сполучною елементом між душею людини і самою людиною. Людина, яка приймає дзеркало в подарунок, повинен знати і дотримуватися так звану техніку окультної безпеки. На дзеркало дуже легко скидати негатив. А коли людина одержить у подарунок таке дзеркало, то його життя може різко змінитися, і далеко не в кращий бік. Так що краще утримайтеся від того, щоб дарувати дзеркало.

Не даруйте коханим людям так звані «чергові подарунки». Це подарунок, який можна купити скрізь. Здивуйте свою кохану людину оригінальністю. І не забувайте, перед тим, як подарувати подарунок, зніміть з нього цінник.

А ще що не можна дарувати? Намагайтеся не дарувати ножі або гострі предмети. Народні прикмети говорять, що такий подарунок може призвести до сварки. Колючі та ріжучі предмети, гострі предмети з давніх часів символізували ворожнечу. Вважається, що не можна дарувати тапочки. Це символ смeрті. Не даруйте своєму чоловікові труси – він може почати зраджувати. Якщо ви подаруєте гребінець, то ваш коханий зможе вивідувати ваші таємниці. Дарувати шарфи – до швидкої розлуки, а краватка – чоловік подумає, що ви хочете його охомутать.

Хоча за великим рахунком, головне щоб подарунок ви дарували від душі і з любов’ю.

Читайте також: Слід знати: чого не можна дарувати коханому чоловіку

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram