Що потрібно знати про жіночі гpyди?

Жіночий бюcт притягує величезну кількість поглядів і за своєю природою має ряд унікальних цікавих особливостей:

– У 80 % жінок ліва грудь більша, ніж права. Однак, відмінність є настільки невеликою, що вона не помітна на око.

– Фізичні вправи, що змушують підстрибувати груди можуть призвести до їх розтяжки. Саме тому під час тренувань слід носити спеціальний підтримуючий груди бюcтгaлтep.

– Кожен набраний жінкою кілограм підвищує вагу грудей на 20 г. – і навпаки.

– У жіночих грудей одна і та ж кількість нервових закінчень незалежно від їх розміру. Тому маленькі груди більш чутливі, а більші вимагають більш довгої стимуляції для збудження.

– У європейських жінок груди мають напівсферичну форму, у азіаток – конічну, у африканок – грушоподібну.

– Під впливом холоду жіночі груди підтягуються і стають привабливішими. Саме тому по грудях танцівниць проводять шматочком льоду перед їх виходом на сцену.

– На питання, яка частина тіла сильніше всього розбурхує уми чоловіків, відповідь однозначна: жіночі груди. Важко відшукати представника сильної половини людства, який був би не згоден з цим твердженням!

– Груди ростуть! Якщо в 90-ті найчастіше продавався розмір бюcтгальтepa 75C, то в 2000-ні йому на зміну прийшов 80D – таку тенденцію простежили дослідники з Америки.

– Абсолютна більшість чоловіків спочатку дивиться на груди. Це рефлекс, який не піддається контролю. Крім того, вчені прийшли до висновку, що чоловіки, які щодня бачать жіночий бюст протягом хвилини, подовжують своє життя до п’яти років!

Читайте також: Скандал. Засоби компанії Joнnson & Joнnson – викликають pак!