Щоб врятувати чоловіка, лікарі ампутували йому руки і ноги. Пізніше з’ясувалося, що його заразив…

44-річний Кевін Брін був щасливим чоловіком і батьком трьох дітей. Ніщо не віщувало біди, коли сім’я щасливо святкувала Різдво. Однак буквально на наступний день чоловік прокинувся втомленим і розбитим.

Ще через кілька днів у Кевіна проявилися симптоми застуди. До того ж йому став докучати біль в шлунку. Запідозривши недобре, чоловік і жінка миттю кинулися до лікарні. Незабаром лікарям стало ясно: їм належить важкий бій з хворобою за життя чоловіка!

Як з’ясувалося, причиною страждань Бріна був особливо важкий випадок стрептококового фарингіту, що супроводжується важкими ускладненнями. У шлунку нещасного накопичилося близько півтора літрів гною, через що лікарі діагностували у нього симптоми, схожі з розривом виразки.

Незабаром Кевіна переправили в реанімацію. Довгий час фахівці напружено боролися за його життя, в той час як органи чоловіки відмовляли один за іншим. Першими, зрозуміла справа, не витримали нирки. Шок був настільки сильний, що медики вже впевнилися: бідолаха не видряпається!

На щастя, життя Бріна вдалося врятувати. Але перебої з кровопостачанням кінцівок обернулися для нього моторошною втратою. У чоловіка відмерли кисті рук і ступні ніг. Врятувати їх уже не вийде, так що мертву плоть незабаром потрібно буде ампутувати.

Хворобу, як виявилося, Кевін підчепив у власного 3-річного сина. Маленький хлопчик перехворів фарингітом без яких-небудь серйозних наслідків, а ось батькові тепер доведеться несолодко.

Сьогодні чоловік потихеньку привчає себе до складнощів майбутніх буднів, а доброзичливці тим часом жертвують для Бріна грошей. Тепер, коли сім’я з трьома дітьми живе на зарплату матері, ці кошти їм точно знадобляться!

Читайте також:Пацієнт забув вимкнути запис і жахнувся, дізнавшись про те, як лікарі ображали його….

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram