Шикарний: Олена Кравець показала свій будинок з сучасним і класичним дизайном (фото)

Зірка студії “Квартал-95” Олена Кравець зараз у всіх на вустах, а все тому, що вона показала свій новий і розкішний будинок, де тепер живе її сім’я.

Нагадаємо, що не так давно Олена Кравець знову стала мамою: тепер вона виховує трьох дітей. Щоб її велика родина жила в комфорті, артистка зважилася на зміни і тепер хвалиться шанувальникам своїм розкішним будинком, пише “Жіночий Світ”

Для створення інтер’єру заміського будинку його автору, дизайнеру Тетяні Данилевич, знадобилося близько року. І нарешті Олена Кравець разом з сім’єю переїхала в новий будинок, розташований на київських Осокорках.

“Важко визначити стилістику цього будинку. Навіть якщо ми назвемо його скандинавським, то він не нордичний – холодний, але з людським обличчям. Я дуже люблю привозити різні штуки з закордонних поїздок, і обрана стилістика дозволяє мені це робити. Тут є місце для фолку, дозованого антикваріату, а при правильній комбінації може ужитися все, і це мені дуже подобається.”

Читайте також:Навіть тут видно на кого схожа: Олена Кравець показала донечку (фото)

Розповіла про дизайн Олена Кравець. Звичайно, оцінивши принади будинку, вони з рідними вже не захотіли повертатися в квартиру.

“У порівнянні з квартирою, природа починається буквально за порогом. Можна виходити і гуляти. Якщо є час, зараз вечорами так і робимо. Полюбили з чоловіком, сидіти на терасі з келихом і просто розмовляти. У вихідні дні, суботу або неділю, намагаємося влаштовувати пікніки, іноді заплановані, іноді ні.”

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram