“Сором і ганьба”: Волочкову жoрстoко висміяли за рекламу підробок Gucci (фото)

Який би нудним і прісним було життя інстаграм-спільноти, якби не Анастасія Волочкова. Колишня балерина вміє створити навколо себе інтригу, яка нерідко переростає в скандал. То артистка шпагатом побалує підписників свого мікроблогу, то розповідями про «добрих людей», які в підсумку виявляться шахраями.

Справжні шанувальники і заздрісники жадають новин від Анастасії Волочкової, а тому кількість підписників її мікроблогу повільно, але впевнено зростає, наближаючись до першого мільйону. До недавнього часу в Інстаграм Волочкової рекламні пости були рідкістю – мало хто з рекламодавців наважувався на співпрацю із зіркою балету.

Однак щось, схоже, змінилося в свідомості менеджерів інтернет-майданчиків, і вони активно стали використовувати Анастасію для реклами своєї продукції і послуг.

Підписники Анастасії Волочкової дорікнули їй в рекламі підробок. Поступово шпагати в Інстаграм Волочкової поступилися місцем рекламним оголошенням. Звичайно, Насті ще далеко до мікроблогів зірок «Дому-2» Ольги Бузової та Ксенії Бородіної, але балерина на вірному шляху.

Читайте також: Винник не вміє співати, Каменських світить гoлим зaдoм: на Х-Факторі чергові провали

Кілька хвилин тому Анастасія Волочкова похвалилася новими маленькими сумочками, які вона «придбала» в одному з мережевих магазинчиків. Балерина була так зачарована чудовими сумками, що купила і собі, і доньці.

У своєму пості Волочкова залишила активне посилання на магазин рюкзаків, де можна придбати подібну красу:

На день народження Аріши як доповнення до подарунків, я вирішила знайти їй щось приємне. Заглянула в її улюблені @ modnue_rykza4ki_2018 (вона фанат рюкзаків), і виявила там чудову блакитну сумочку з вишивкою. І вона мені так сподобалася, що я купила таку і для себе. Але, в іншому кольорі, звичайно. Поки Аріша в школі, я сфотографувалася з двома.

Нарядні сумочки від Gucci розсмішили фоловерів Волочкової. Балерину дорікнули в рекламі дешевих підробок:

anastasyaq Скільки ж цей СІЛЬПО магазин фейків пробашлял балерині за рекламу такої какашки???! Настя. Це Gucci. Не думаю, що з такими заробітками ви не можете собі дозволити оригінал. Магазин смітник. Фу фу фу.

siciliya30 Підробка ???? Навіщо??? Анастасія не ганьбіться!!!

sh__g__a Теж не розумію мати такий будинок, і купувати підробку

alexandramagicsky Ви мені дуже імпонуєте, але прошу вибачення, ви живете в такому розкішному будинку, і не втрачаєте можливості про це нагадати. І рекламуєте дешеві підробки, ще й носите їх ?! З вашими можливостями і способом леді, як то не в’яжуться підробки.

За посиланням, яку вказала у себе в Інстаграм Анастасія Волочкова, сумки а-ля Гуччі продають за ціною 4900 рублів.

А ось оригінал, звичайно, коштує в сотні разів більше – понад 200 тисяч рублів:

А як ви вважаєте – чи сильно відрізняється підробка Gucci від оригіналу?

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram