Це нeзабутні моменти: Олегу Виннику довелося “приймaти пoлoги” у жінки (фото)

Співак “врятував” вагітну жінку під час зйомок новорічного шоу “Велика новорічна пригода”, яке глядачі побачать ввечері 31 грудня на каналі «Україна».

За сюжетом, Олег Винник повинен був вести новорічне шоу, однак, заблукавши в коридорах телеканалу “Україна”, потрапляє на зйомки різних проектів, що призвело до багатьох курйозних ситуацій. Пише “Єдинственная”

Так, в пошуках новорічної сцени співак випадково виявляється в знімальному павільйоні серіалу “Жіночий лікар”, де йому буквально самому довелося “приймати пoлoги” у жінки.

“Знаєте, я погодився б бути присутнім на пoлoгах в реальному житті, сто відсотків. Це незабутні моменти: момент появи нового життя, момент щастя. Однак не всі чоловіки готові до такого досвіду, серед моїх колег, друзів є такі, які не підуть на це – коментує цю сцену Олег Винник.”

Читайте також:“Це доля” : Олег Винник зiзнався, що йому напророкували (фото)

Під час зйомки цієї сцени, на яку витратили 12 дублів, співаку потрібно було на руках внести вагітну жінку в акyшeрське відділення.

У новорічному шоу каналу “Україна” візьмуть участь найвідоміші українські артисти: Ірина Білик, Наталія Могилевська, Monatik, Тіна Кароль, Оля Полякова, Софія Ротару, Олександр Пономарьов, НеАнгели, Макс Барських, Віктор Павлик, Даша Астаф’єва та інші. Разом з ведучими і акторами проектів телеканалу вони заспівають хіти української естради.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram