У дівчаток перекосило обличчя, коли прибиральник показав їм, як він прибирає їх помадні поцілунки з дзеркал! (відео)

Багато хто з нас любить вказувати іншим на їхні помилки або недоліки. Наприклад, ти з легкістю можеш знайти людину, яка постійно обурюється з приводу бруду.

Мовляв, не прибрано, прибиральники не виконують свою роботу, невже не можна було … А далі йде стандартний набір проклять і скарг.

Ось тільки чомусь ці люди часто не можуть почати з себе. Адже насправді чисто не там, де метуть, а там, де не смітять. Але рано чи пізно вони отримають життєвий урок, який не забудуть ніколи, саме так, як в сьогоднішньому ролику.

Отже, історія досить забавна. Кільком школяркам спало на думку залишати сліди від губної помади на дзеркалі в туалеті. Шкільному прибиральникові доводилося довго залишатися після роботи, щоб привести все в порядок. Одного разу він не витримав і звернувся за допомогою до директора …

Всі думали, що оголошення по шкільному радіо з проханням припинити допоможе справі, але слідів на дзеркалі стало тільки більше. І тоді був придуманий забавний план: прибиральник і директор запросили кількох найпопулярніших дівчат в школі на розмову до вбиральні … Подальші події – в ролику.

Помста прибиральника школяркам – красень!

Ну що тут сказати? Відмінне рішення проблеми! Хоча на просторах Мережі доводилося зустрічати коментарі, що закликають змусити дівчат самих мити дзеркала. Можливо, такий метод теж набрав би дію, але складно заперечувати, що запропонований в відео набагато дотепніше.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram