У вас І група крові? Тоді ви маєте це знати!

Більшість японців впевнені, що група крові впливає на характер людини і особисті якості. До групи крові тут ставляться дуже серйозно і навіть керуються нею при виборі супутника життя, друга і при прийомі на роботу. Незважаючи на видиму абсурдність такого твердження, багато вчених підтверджують, що група крові дійсно може впливати не тільки на здоров’я і фізичні особливості, але і на характер людини.

Пов’язано це насамперед з еволюційним процесом, в ході якого під впливом кліматичних змін і способу життя кров наших предків трансформувалася і змінювала свої якості. Групу крові 0 (I) вчені вважають найпершою, яка з’явилися на Землі. Зараз нею володіють від 40 до 50% всіх людей.

Відомо, що люди з першою групою крові можуть бути універсальними донорами, тобто вони можуть без проблем пожeртвувати свою кров людині з будь-якою групою крові. Але, незважаючи на це, самі вони можуть отримати лише кров групи 0 (I). Крім того, їм необхідно мати на увазі і кілька інших важливих факторів.

Наприклад, люди з першою групою крові дуже вразливі до таких захворювань, як дефіцит йоду, дисфункція щитовидної залози, виразка, ожиріння і серцево-судинні захворювання. Тому їм потрібно бути особливо уважними до свого здоров’я.

Це дуже енергійні люди. Вони часто бувають імпульсивні і запальні. Їм необхідно направляти свою енергію в потрібне русло, для цього потрібно кілька разів на тиждень займатися спортом або хоча б активної ходьбою.

Люди з групою крові 0 (I) – природжені лідери. Вони володіють сильним характером і вміють домагатися поставлених цілей. Незважаючи на те, що у них добре розвинена логіка і аналітичні здібності, їх часто переслідують проблеми з концентрацією і старанністю. Людям цієї групи крові необхідно повністю відмовитися від алкоголю і кофеїну, надмірно дратівливу їх і без того надмірно збуджену нервову систему.

Сподіваємося, ці поради допоможуть вам зберегти здоров’я і уникати факторів ризику, пов’язаних з вашою групою крові.

Читайте також: 15 симптомів рaку, які не можна ігнорувати

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram