Весільною фотосесією цієї пари зацікавився весь інтернет. І ось чому …

Одним з найщасливіших днів у нашому житті є весілля.

Що може бути зворушливіше цих моментів, коли наречений виносить усміхнену наречену з РАЦСу на руках, а гості їм аплодують і бажають щастя?

У цій історії все сталося трохи інакше, саме тому вона і облетіла весь світ, торкнувшись сердець багатьох, зібравши мільйони лайків і проникливих коментарів. На цьому весіллі носила на руках свого чоловіка … наречена.

Джессі з дитинства хотів стати військовим. У 2003 році він вступив в морську піхоту, але 6 років тому під час служби в Афганістані він потрапив в епіцентр вибуху. Лікарям довелося ампутувати хлопцю обидві ноги.

«Я весь час був в свідомості, – згадує Джессі. – Це було важко, перш за все, морально. Але моя сім’я весь час підтримувала мене. Завдяки щирій підтримці рідних і вірі в краще, я зміг пройти через все це.»

Джессі прийняв своє нове тіло і навчився вести активний спосіб життя навіть без ніг. Зі своєю майбутньою дружиною Келлі він познайомився на змаганнях з плавання. Вони відразу ж закохалися один в одного і незабаром зіграли весілля

Коли пара поділилася своїми весільними фотографіями на Фейсбуці, вони викликали загальне захоплення. Люди з усього світу висловлювали молодій парі слова підтримки і захоплення. Але закохані не бачать в своєму становищі нічого особливого.

«Ми такі ж, як і багато інших пар», – заявляють Джессі і Келлі.

Ця пара – приклад справжнього кохання, для якої не існує ніяких перешкод.

Читайте також: Дівчина вийшла заміж за інваліда. Але на весіллі її чекав великий сюрприз! (відео)

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram