Відома ведуча вийшла заміж після парі з міністром (фото)

Співзасновник радіостанції Europa Plus Денис Кубряк і популярна радіо- і телеведуча Юлія Бурковська узаконили свої стосунки, скориставшись новацією «Шлюб за 24 години». Свідоцтво про шлюб вручив особисто міністр юстиції України Павло Петренко.

Вдень 8 квітня на Другому всеукраїнському фестивалі весільних церемоній «Красиво про головне» одна з найвідоміших радіопар України офіційно оформила свої стосунки.

Денис і Юлія разом вже більше п’яти років і навіть виховують двох дітей, а укласти шлюб вони вирішили тільки зараз – після недавнього спору в прямому ефірі, зазначає VIVA.

«Коли в моє шоу на радіо приходив міністр юстиції України Павло Петренко, він розповів про ініціативу свого відомства під назвою« Шлюб за 24 години ». Мене дуже здивувало, що шлюб в нашій країні, виявляється, можна зробити висновок без зайвої бюрократії, рівно за добу. Щоб розвіяти мої сумніви, міністр запропонував скористатися цією можливістю. Так ефірна суперечка переросла в одну з найважливіших подій в нашій з Денисом життя», – говорить Юлія Бурковська.

Читайте також: Скандал: Регіна Тодоренко розповіла всю правду про золоту карту

Джерело.