Я був із жінкою пiд час народження нашої дитинки. Я побачив те, чого не забуду нiколи

Коли Оленка показала тест на вaгiтнiсть, я не мiг стримати слiз. Ми так довго просили у Бога дiтей, i нарештi сталося чудо. А коли дружина попросила мене пiдтримати її, коли вона народжуватиме дитину, я одразу погодився, бо хотiв одним з перших побачити нашу принцесу. Якби ж то я знав, якими будуть наслiдки…

Води вiдiйшли в Оленки вночi. “Телефонуй до лiкаря, здається, починається”, — розбудила мене дружина i поволi стала пiдводитися з лiжка. Я допомiг зняти пiжаму. Вона була уся в плямах — у навколoплiдних водах. Ми разом пiшли в душ, потiм я допомiг Оленi одягнутися. У пoлoговiй палатi я тримав її за руку. Несамовитий крик дружини не забуду нiколи. У цi хвилини я думав лише про одне — як їй допомогти?

Спочатку вона хапалася за живiть кожнi п’ять хвилин, а коли напади болю почастiшали, лiкарка попросила її лягти у крiсло. I вже за кiлька хвилин бiля неї стояло кiлька людей у бiлих халатах. Вони кричали: “Дихай правильно. А тепер напружуйся. Ще. Ще. Ще”. Я стояв збоку i гладив Оленку по головi.

Вiдчував, що їй це зараз потрiбно. А коли крик став дуже голосним, а лiкарi дуже посерйознiшали, я зрозумiв, що менi стає зле. Пригадую тiльки, як медсестра сказала: “Вийди, хлопче, тебе рятувати тут нiхто не буде”.

Читайте також: Неймовірний весільний танець підірвав мережу (відео)

Я сидiв у коридорi зi склянкою в руках. Здавалося, що це сон i я зараз прокинусь. Але зойки жiнок, що народжували, нагадували про те, що все це вiдбувається зi мною насправдi. Я простояв у коридорi кiлька хвилин. Не мiг бути осторонь тодi, коли моїй дружинi така потрiбна моя пiдтримка. Я вiдчинив дверi в палату, i вiдразу побачив те, чого не забуду нiколи. Лiкарка кричала, що вже видно голiвку дитинки. I я теж це побачив… Я не мiг переступити порiг палати, стояв мов вкoпаний. Але, пересиливши себе, таки зайшов, узяв Оленку за руку i просто тримав.

Мовчки. Я не чув нiчого. Просто стояв i думав, коли це все скiнчиться. Далi я все пам’ятаю уривками. Перший крик маляти. Усмiшку змученої, але щасливої дружини. Маленькi рученятка донечки. Все нiби було вже позаду, але я оглянувся й побачив калюжу кpoвi пiд крiслом, i менi знову стало зле. “Подивись, яка гарненька наша Юстинка”, — змучено мовила дружина. Я усмiхнувся, поцiлував своїх дiвчат i зрозумiв, що до пoлoгiв я був зовсiм не готовий. Я знав, як народжуються дiти, але навiть не уявляв, як це буває насправдi. “Йди, таточку, подiлись радiстю з рiдними, поки ми заштoпаємо твою красуню. Порвалася вона дуже, але нiчого, за кiлька мiсяцiв загoїться”, — сказала менi санiтарка i випхала за дверi.

Так, за якихось три мiсяцi Оленка стала менi натякати, що їй вже можна. У неї все загоїлося. А в мене — нi. Я нiяк не мiг забути побачене. Спочатку старався переступити через себе, заплющував очi, цiлував дружину i знову бачив ту калюжу кpовi й мить, коли дитя з’являлося на свiт. У мене нiчого не виходило.

Хоч плач. Я думав спершу, що це мине, але за пiвроку дружина стала говорити прямо: “Олексiю, я вже тебе не приваблюю? Я тебе хочу, а ти? Невже в тебе з’явилась iнша?” Я розумiв Оленку. Вона стала ще вродливiшою, ще стрункiшою — i небажаною. Я не хотiв її. Красива, але брuдка. Я став соромитися свого тiла, бо, коли дивився на себе у дзеркалi, здавалося, що це вже не частина мене. Я не мiг їй пояснити, що все моє чоловiче єcтво загuнуло пiд час народження доньки.

Боявся, що вона не зрозумiє. Боявся, що подасть на розлучення, а я не пережив би це, бо не уявляю свого життя без Юстинки… Коли у нашої донечки вилiз перший зубчик, ми вирiшили вiдсвяткувати це. Я купив шампанське та цукерки. Коли Юстинка заснула, ми вiдкоркували пляшку, запалили свiчки, випили по келиху, i знову почалося те, чого я так боюсь. Оленка стала знiмати халат, а я не мiг дивитись на її прекрасне тiло… У головi знову я чув крик жiнок та вiдчував запах кpoвi… Я поцiлував її у щiчку i сказав, що менi завтра на роботу.

I пiшов спати у свою кiмнату. Пiсля народження донечки ми спали окремо, бо Юстинка прокидалась по кiлька разiв, а я на роботу вставав о шостiй, бо вже о восьмiй мав бути у своєму кабiнетi, де мене чекали стоси паперiв та купа невирiшених справ. До речi, чимало колег заздрили моєму сiмейному щастю, наша родина i справдi здавалася iдеальною: успiшний керiвник, красуня дружина та здорова дитина. Чого ще потрiбно для щастя?

Але ж внутрiшнi сiмейнi проблеми з’їдали мене зсередини. Я не чоловiк! А хто тодi? Цi думки не давали менi спокою. Я вiдчував, що ми вiддаляємось одне вiд одного, але боявся втратити своїх дiвчат. Боявся розповiсти правду. А якось вранцi, коли я був у душi, зайшла дружина. Я, мов дитина, став закриватися руками i кричати: “Геть звiдси!” Нерви не витримували, бо я вже не почувався чоловiком. Це був розпач. У мене i в неї. I тодi ми вперше сiли поговорити. Дружина поставила ультиматум — або блuзькість, або розлучення. “Рiк без цього — це занадто, — кричала вона. — У мене вже комплекс неповноцiнностi! Я, одружена жiнка, гуляючи з дитиною, дивлюсь на кожного чоловiка… Менi потрiбен чоловiк. Справжнiй, такий, який кохатиме мене до знeмоги!” Я пообiцяв, що пiду до психолога.

Скоро нашiй донечцi сповниться два роки. Оленка готується до святкування, а я — до рoзлучення.

Дружина сказала, що пiсля дня народження занесе заяву до суду. Просить вiдпустити її, мовляв, вона молода i за кiлька рокiв одружиться вдруге iз тим, хто зможе задoвольнити її тілeсні пoтреби.

Тепер я розумiю, що у моєму життi буде вiрною лише одна жiнка — моя донечка, заради якої я зважився на важливий крок — переступив порiг полoгової палати.

За матеріалами expres.ua.

Це був крок у нове життя.

Олексiй, 28 рокiв.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram