Я до дружини, питаю мовляв … як так? Звідки дочка?

Одружений 3 роки, є дитина – дівчинка. Хотіли ще й хлопчика, але у дружини ніяк не виходило завагітніти. Обстежилася в лікаря – все нормально, перевірився і я … Виявилося, що через рідкісну хворобу не можу мати дітей …

І ніколи не міг!

Я до дружини з логічним питанням … І тут мені довелося дізнатися цікаву історію …

Вона в сльози, каже про недоведеність, про помилку лікарів. Звертаюся в дорогу платну клініку і там ставлять той же діагноз: «Дітей не буде і ніколи не могло бути».

Я весь в зневірі, адже виявляється дочка не моя, але ж я її люблю і ціную своєю родиною!

Трохи про сім’ю:

Я – єдиний годувальник у родині, маю стабільний хороший дохід, на роботі годин по 12 щодня плюс постійні короткострокові відрядження. Дружина багато сидить вдома з дитиною, періодично їздить до подруг. До появи доньки любила з подругами відвідувати клуби, куди я ніколи не їздив, бо завжди їх ненавидів. Дружина взагалі у мене з тих, кого називають «Сeкcі герл» і модниця. Я навіть не знаю, що вона в мені знайшла, в замкнутому на роботі ботаніки.

Зізнання дружини:

Під тиском незаперечних доказів вона зізналася: було у неї пару раз з моїм братом, коли той приходив у відпустку з армії. Той як-раз у відпустку і відвідував ці клуби, вона його спочатку підвозила, потім … ну а що потім … Брат – стрункий підкачений спецназівець, до того ж без жінки довгий час.

Я спочатку навіть трохи заспокоївся. Ну брат – це краще, ніж хтось сторонній. Принаймні, гени однакові і ДНК близьке.

Але стривайте, брат приїжджав на побивку за 11 місяців до народження дочки, не сходиться …

У моєї дружини завжди було погано з математикою і логікою.

Друге зізнання дружини

Довелося їй далі зізнаватися … Був ще у Алли танцюрист з клубу для дам. Подруги подарували їй на день народження приватний танець, який перейшов в продовження. А потім, ще було кілька зустрічей, але тепер точно все! Але щось мені здалося, що це не все …

Наш діалог:

– Алла – він хто за національністю?

– Араб. Темноволосий?

– Ну звичайно!

– Але дочка у нас світловолоса, хоча тільки я світловолосий, ти – брюнетка від природи, хоч і перефарбована зараз в блонду.

Тут моя логіка теж спрацювала краще. І ось понеслися виправдання під сльози …

«Ну розумієш, дорогий, в клубах, якими я їздила раніше, люди випивають коктейлі і всякі інші алкoгольні напої. Сама атмосфера така, що сeкс в туалетних кабінках – це нормальна справа. Зазвичай в туалет і ходять, щоб вжити заборонені препарати або зайнятися сeксoм. Туалети в клубах для цього якраз і зроблено досить просторими з поручнями як би «для інвалідів» …

Її раптом зупинило «осяяння»:

Хоча, такий яскравий блондин на тривалий період у мене був тільки один. Пам’ятаєш, я ходила на дорогі курси художньої майстерності? Ну картина з вазою у нас ще на кухні висить з тих курсів. Так ось, наш маестро і був цим блондином, який підкорив мене своєю творчою натурою. Він досить відомий у вузьких колах, а його роботи виставлялися в Європі і Америці.

Підсумок добре, що дружина в усьому сама зізналася! Я її пробачив в той же день. А моя дочка виявляється носить гени відомого художника! Бути може, теж стане творчою людиною: художником або письменником!

Бажаю всім розуміти маленькі провини один одного, тоді у нас не буде розлучень і дітей поза сім’єю!

Це реальна історія, автор побажав залишитися анонімним.

Читайте також: Вчені: шлюб корисний для здоров’я

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram