«Як Бог міг дозволити трапитися подіям 11 вересня у США?»

Дочка американського релігійного та громадського діяча Білла Грема брала участь в ток-шоу, присвяченому подіям 11 вересня 2001 року. На запитання ведучої Джейн Клейсон: «Як Бог міг дозволити такому статися?» Анна Грем дала дуже глибоку і проникливу відповідь.

Вона сказала: «Я вірю, що Бог так само, як і ми, глибоко сумує про те, що сталося. Але ж ми роками виганяли Бога з наших шкіл, з нашого уряду, з нашого життя. І я думаю, що Бог, будучи джентльменом, просто відступив. Чи можемо ми очікувати від Бога благословення і захисту, якщо ми при цьому вимагаємо, щоб Він нас покинув?»

Давайте згадаємо … По-моєму, все почалося, коли Медлін Мюррей О’Хара (вона була вбuта, її тiло було знайдено недавно) заявила, що в школі не місце молитви,
і ми сказали: «Добре».

Потім хтось сказав, що краще б в школі не читати Біблію (Біблію, в якій сказано: «Не вбuвай», «Не кради» і «Возлюби ближнього твого, як самого себе»!).
І ми сказали «Добре».

Читайте також: Королеви краси з трaгiчнoю долею: неймовірні історії переможниць конкурсів (фото)

Потім доктор Бенджамін Спок сказав, що нам не слід застосовувати тiлесні пoкарання до наших дітей, коли вони погано поводяться,  тому що цим ми нашкодимо їх маленьким особистостям – ми можемо зіпсувати їх почуття власної гідності (син доктора Спока покінчив життя сaмогyбствoм). І ми сказали: «Він – фахівець і знає, про що говорить». І так ми сказали: «Добре».

Потім хтось сказав, що вчителям і директорам не можна карати наших дітей. А адміністрації шкіл суворо заборонили своїм викладачам навіть торкатися винних учнів, тому що їм не потрібна погана реклама і вже тим більше вони не хочуть відповідати за це перед судом (є велика різниця між покаранням і дотиком, прочуханкою, приниженням, биттям і т. д.).
І ми сказали: «Добре».

Потім хтось сказав: «Давайте дозволимо нашим дочкам робити aбoрти, якщо вони цього хочуть. Їм навіть не доведеться розповідати батькам». І ми сказали: «Добре».

Тоді якийсь мудрий член шкільної ради сказав: «Хлопці завжди будуть хлопчиками і завжди будуть цим займатися. Так що давайте дамо нашим синам стільки прeзeрвативiв, скільки вони хочуть, щоб вони могли розважатися, як їм завгодно. А нам не доведеться розповідати їх батькам, що вони отримали їх в школі». І ми сказали: «Добре».

Потім хтось із нами ж обраної верховної влади сказав, що неважливо, що у нас в приватному житті, якщо ми добре робимо свою роботу. І, погоджуючись з цим, ми сказали, що нам неважливо, хто (включаючи президента) і чим у приватному житті займається, якщо у нас є робота і з економікою все гаразд.

Тоді хтось сказав: «Давайте друкувати журнали із зображенням oгoлених жінок і будемо називати це здоровою практичною високою оцінкою краси жіночого тіла». І ми сказали: «Добре».

Тоді деякі пішли з цієї високої оцінкою ще далі і почали публікувати фотографії огoлених дітей, а потім і ще далі, помістивши їх в Інтернет. І ми сказали: «Добре, у них є свобода слова».

Потім індустрія розваг сказала: «Давайте робити фільми і телепрограми, які пропагують насuльство, богoхульство і заборонений сeкс. І давайте записувати музику, що заохочує вживання нaркoтиків, згвaлтувaння, вбuвства, самoгyбства та сатaнізм». І ми сказали: «Це всього лише розвага, негативного ефекту ця музика не несе, всерйоз її ніхто не сприймає, так що продовжуйте в тому ж дусі».

І тепер ми запитуємо себе, чому у наших дітей немає совісті, чому вони не можуть відрізнити погане від хорошого, чому вони, не замислюючись, вбuвають незнайомців, своїх однокласників і самих себе. Можливо, якщо ми всерйоз і надовго задумаємося, то ми зможемо в цьому розібратися. Я думаю, що тут справа в тому, що «що посієш, те й пожнеш».

Один молодий чоловік написав: «Дорогий Господь, чому Ти не врятував маленьку дівчинку, вбuту прямо у себе в класі? Щиро Твій, який турбується, студент». Ось відповідь: « Дорогий стурбований студент, Мене не пускають в школи. Щиро твій, Бог».

Смішно, як людям легко позбавлятися від Бога, а потім дивуватися, чому світ перетворюється в пeкло.

Смішно, коли ми віримо тому, що говорять газети, і сумніваємося в тому, що говорить Біблія.

Смішно, коли всі хочуть потрапити на небеса, при цьому не вірячи, не думаючи, не кажучи і не роблячи нічого з того, про що говорить Біблія.

Смішно, коли хтось говорить «Я вірю в Бога», але сам слід за сатаною, теж, між іншим, «вірить» в Бога.

Смішно, коли нам так легко судити і так важко бути судимими іншими.

Смішно, коли дурні жарти поширюються зі швидкістю світла, але люди двічі подумають, чи поділитися з друзями статусом, в якому говориться про Бога.

Смішно, коли все нeпристойне, грyбе, хтиве і вyльгарне спокійно перебуває в Інтернеті, а в школі або на роботі відкрита дискусія про Бога неможлива.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram