Як очистити прикраси від негативної енeргетики

Езoтeрики вважають, що кожна жива істота має власну енeргію. Особливо сильна енeргія у людей. Є думка, ніби свою енeргію людина залишає всюди – вкладає її в роботу (згадайте прислів’я – працює з душею, душа вкладена), зберігають енeргетику і її речі.

Мaги вважають, що енeргія людини може принести щастя – якщо вона була доброю, веселою і задоволеною життям, а може і нашкодити – якщо людина хворіла, була нещасливою або відчувала муки. Саме тому часто люди, обізнані у справах мaгічних цікавляться питанням: як очистити прикраса від чужої енeргетики?

Найчастіше такій чистці піддаються прикраси ношені – які належали комусь до того, як ви почали їх носити. Тим часом, людям зі слабкою енeргетикою іноді рекомендують чистити навіть нові прикраси – від енeргії майстра. Корисно мaгічно чистити і свої прикраси – якщо, звичайно, ви не одягаєте їх виключно в щасливі дні.

Найпростішим способом очищення прикрас від чужої енeргетики вважається помістити прикраси під проточну воду. Врахуйте, що з мідними сплавами без захисних покриттів, а також з пофарбованим камінням такий спосіб краще не використовувати – мідь позеленіє, а камінь знебарвиться. Це не мaгія, це хімія.

Інший цікавий спосіб очищення прикрас – це закопування їх в сіль. Сіль вважається одним з кращих очисників – вона нібито забирає негативну енeргію від усього, до чого тільки торкається. Після цього, потрібно акуратно витягнути прикрасу з солі, бажано за допомогою палички або олівця, а всю «забруднену» сіль викинути. Навіщо паличкою? Щоб негативна енeргія з солі не перейшла на вас.

Є також спосіб очищення прикрас за допомогою світла сонця або місяця. Якщо зважитеся використовувати сонячне світло, то пам’ятайте, що багато каміння, таке, як аметист, цитрин, аметрин, празиолит, жовтий топаз не переносять прямих сонячних променів і швидко вигорають. Суть способу проста. Прикрасу кладуть на віконце таким чином, щоб на неї падало світло від Небесного Ока.

Спосіб очищення вогнем – тільки для тих, у кого добре розвинена уява. Перед собою потрібно поставити свічку, поруч покласти прикраси. Дивитися на свічку достатній час, щоб її образ закарбувався на сітківці ока. Ви зрозумієте, що це сталося – якщо відвести від свічки очі, ви будете бачити її вогонь, тільки в звернених кольорах. Ось це зображення на сітківці ока і вставте з вашою прикрасою – нехай вона «горить» в очисному полум’я.

Тільки уявіть, що це справжній вогонь. Деякі рекомендують просто поводити прикрасою над полум’ям свічки. Тільки пам’ятайте, що не всі камені переносять нагрівання – раухтопаз, наприклад, від цього знебарвлюється.

Читайте також: 6 прикрас, які приносять нещастя

Є ще спосіб очищення прикраси від чужої енeргетики звуком. Можна співати над прикрасою мантри, а можна просто дзвеніти над ними дзвіночком. Якщо хочеться більше урочистості, можете записати передзвін церковних дзвонів, і «обдзвонити» свої прикраси.

Як часто радять мaги чистити прикраси? Приблизно раз на рік. Який спосіб вибрати – це вам вирішувати. Енeргетичну чистку прикрас в деяких випадках можна поєднати з чищенням фізичним, а можна перетворити її в мaгічний обряд, який, як вважають деякі психологи, і самій жінці допоможуть позбутися від вантажу непотрібних емоцій!

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram