Як визначити свою долю по даті народження

Практично кожна жінка хоче знати свою долю. Для цього вона читає різні гороскопи, звертається до хіромантії, нумерології і провісників. Самою магічною астрологією вважається дата народження людини. Як визначити свою долю за нею?

Люди, народжені під певним знаком, мають ряд характерних рис, які виявляють стиль поведінки в суспільстві індивідів, і цей знак визначає долю. Гороскопи складають досвідчені астрологи, грунтуючись на положенні зірок в момент народження або в конкретний день поточного року. Мета гороскопів – швидше попередити або уникнути небезпеки, але ви можете керуватися ним, наприклад, при виборі професії, яка вплине на вашу подальшу життя.

Часто дату народження використовують в нумерології. Дізнайтеся свою долю по цифрі, яка є результатом обчислень чисел вашої дати народження. Складіть всі цифри повної дати (наприклад, 24.01.1978) по порядку до отримання однозначного числа (2 + 4 + 0 + 1 + 1 + 9 + 7 + 8 = 32, 3 + 2 = 5). Отримана цифра називається числом долі. Розшифруйте значення числа.

Кожному числу відповідають конкретні властивості, поняття і образи. Такий цифровий аналіз допомагає визначити сильні і слабкі сторони характеру, розпізнати його приховані особливості і розвивати деякі здібності, передбачати майбутнє. Число 5 означає непостійність людини, позбавленої самоорганізації. Його потрібно контролювати з боку, інакше мета піде, не встигнувши сформуватися.

Читайте також:Не озирайтесь на минуле без кінця!

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram