Як загадати бажання в Молодик 18 листопада, щоб вoно неoдміннo збyлoся

18 листопада 2017 року нічне світило перейде в фазу молодика. Це абсолютно особливий день. В такий момент Місяць дарує шанс кожному поліпшити своє життя. Дуже ефективні будуть 18 листопада 2017 року ритуали на любов і фінансовий успіх. Також можна скористатися шансом і загадати найзаповітніше бажання. Енергетика нового Місяця неодмінно допоможе вам в його реалізації.

Перш ніж почати ритуал на виконання бажання, створіть відповідну атмосферу. Обов’язково потрібно усамітнитися, щоб ніхто вас не відволікав і не заважав у такий важливий момент. Можна включити приємну музику, запалити свічки або скористатися ароматичними маслами і пахощами. Розслабтеся і подумайте про свої бажання так, ніби ви все це вже маєте.

Читайте також: Молодий Місяць 18 листопада у Скорпіоні: кому і чому слід бути обережними в цей день

Потім потрібно взяти чистий аркуш паперу і ручку, написати по пунктах всі ваші бажання. Записуючи їх на папір, будьте вкрай уважними та обережними. Пам’ятайте, що вони не повинні завдати шкоди іншим людям. Це дуже важливо. Пам’ятайте, що слова і думки в Молодик 18 листопада 2017 року знайдуть неймовірну силу. Тому перш ніж записати кожне бажання, ретельно його обдумайте і правильно сформулюйте. Після чого аркуш паперу з вашими бажаннями покладіть в червоний конверт і приберіть в затишне місце.

Цей ритуал на виконання бажань ви можете проводити на кожен Молодик. При цьому щоразу беріть той лист, на якому ви записували попередні бажання, і чистий. Викресліть те, що вже виповнилося. А на чистий папір перепишіть ті бажання, які поки не виповнилися. Також можете доповнити список новими побажаннями.

Пам’ятайте, Молодик 18 листопада 2017 року – це прекрасний час не тільки для загадування бажань, але і для постановки нових цілей і завдань для себе.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram