Які заморожені продукти небезпечні для здоров’я

Помідори
Структура помідорів пружна, шкірка міцна, начинка соковита. Але варто її заморозити, як при розморожуванні помідор стає однорідною рідиною. Здавалося б: підійде для соусу, але смаку у такого соусу не буде, він втрачається при розморожуванні.

Часник
При заморожуванні темніє, стає м’яким, втрачає всі свої корисні властивості, вітаміни, смакові якості.

Хліб
При розморожуванні він не стане знову м’яким, а перетвориться в розмокший корж, де одразу ж заведеться пліснява. Хіба що тобі потрібні сухарі, в такому випадку хліб краще сушити, а не заморожувати.

Картопля
Заморожування вбuває всі корисні властивості картоплі, роблячи з неї майже рафінований крохмаль, що підвищує рівень цукру і може бути шкідливо для діабетиків.

Мед
Мед кристалізується, втрачає корисні властивості, його структура порушується. Після розморожування отримати звичайний мед з кристалічної маси майже неможливо.

Цибуля
Цей овоч зменшується, темніє, стає м’яким, як під час гниття. Втрачає корисні властивості і стає сприятливим місцем для розвитку грибка.

Рослинна олія
Консистенція зіпсується, стане твердим і повернути в первинний стан її буде нелегко. Найкраще зберігати рослинне масло в сухому темному місці, воно зберігається довго і без заморозки.

Читайте також: Чому важливо знімати і одягати спідницю тільки через голову

Джерело.