Якщо не говорити чоловіку, який чудовий він у ліжку – то з часом стосунки можуть перетворитися на рутину

Як вести себе з чоловіком і якими вчинками зміцнити почуття.

Будьте щедрою на компліменти

Чоловіки часто мають занижену самооцінку, і якщо не говорити їм приємне, наприклад, який він молодець, що відвів дитину в школу або ж який герой, коли прокинувся раніше і приготував сніданок, яке у нього добре серце або який чудовий він в ліжку – то з часом стосунки перетворяться на рутину без пристрасних почуттів , пише  “Країна здоров`я”

Запитуйте його поради

Читайте також:Три шкідливі звички дружини, які не дають чоловікові фінансово рости

Дайте йому зрозуміти, що вас цікавить його думка, це значно підвищує самооцінку чоловіка. А в підсумку зміцнює відносини. Але і в цьому випадку перегинати палицю не потрібно: кому цікаво з надокучливою жінкою?

Не відмовляйте в “близькості”

Фахівці кажуть, під час близькості у жінок виробляється гормон задоволення окситoцин, у чоловіків – дoпамiн. Обидва вони необхідні для гарного самопочуття і відмінного настрою. Не відштовхуйте чоловіка фразами “болить голова”, “нема настрою”, “замучили діти” тощо.

Будьте красивою для нього

Одягайте сукню, яка йому подобаєся. У кожної жінки є плаття, які подобаються їхнім партнерам найбільше. Одягайте їх частіше. В його очах це буде свідченням того, що ти хочеш виглядати красивою для нього.

І не забувай, що люблять вони все-таки очима!

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram