Забула про грибок ніг уже через три дні: мінімум затрат і зусиль

Багато хто навіть не задумується про те, що жовтизна і крихкість нігтів на ногах – це справжнісінький грибок. Та що вже говорити, багато хто взагалі не доглядає за своїми ніжками, і вже останнім, на що звертають увагу – це нігті. Якщо ви не хочете згодом зіткнутися з важкою і важковиліковною формою грибка нігтів, вчасно реагуйте на симптоми цієї хвороби!

Ось основні симптоми грибка нігтів:

  • крихкість нігтьової пластини;
  • жовтизна нігтів;
  • неприємний запах від ніг;
  • потовщення нігтя і шкіри навколо нього;
  • грубість шкіри і т.д.

Я пропоную вам рецепт засобу, який допомагає навіть в тому випадку, якщо грибок нігтів трохи запущений. Основним і єдиним його інгредієнтом є корисний овоч – часник.

Часник має антисептичні та протизапальні властивості, а також насичений поживними речовинами. Завдяки цьому продукту можна швидко і ефективно позбутися від грибка нігтів.

Рецепт

Подрібніть кілька зубчиків часнику за допомогою терочки або пресу. Отриману кашку потрібно нанести на уражені нігті, залишити приблизно на 10 хвилин і змити великою кількістю води.

Читайте також: Забудьте про відхаркуючі засоби і вимкніть телевізор: головні заборони від Комаровського при лікуванні кашлю

Таку процедуру потрібно повторювати протягом тижня щодня, щоб побачити результати. Якщо хвороба тільки почалася, то вам вистачить 3-4 днів, щоб від неї позбутися, але все ж варто пройти семиденний курс. Якщо ж у вас запущена форма грибка, то для початку необхідно видалити огрубілий шар нігтів, а перед нанесенням часниковою кашки розпарювати свої нігті в гарячій воді. В цьому випадку може піти трохи більше часу для того, щоб повністю вилікуватися.

Перш ніж займатися самолікуванням, рекомендовано проконсультуватися з фахівцем.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram