Жінка на інвалідному візку не може піднятися по сходах, але подивіться, що відбувається

Тільки в Америці близько 2,2 мільйона людей пересуваються за допомогою інвалідного візка. Те, що для багатьох з нас є цілком очевидним, для деяких – мрія, особливо це стосується людей, які не можуть пересуватися без інвалідного візка. Прості для нас речі, як наприклад, покупка продуктів, похід в офіс, для них вимагає багато сил і часу. Саме тому організація AllGood Trio вирішила допомогти їм в цьому – створивши особливі сходи.

Так, біля деяких будівель встановлені пандуси для тих, хто не може сам піднятися по сходах, але все ж є безліч місць, до яких людям на інвалідному кріслі практично не дістатися самостійно.

Тепер за допомогою нового винаходу люди в інвалідному візку можуть піднятися по сходах так само, як і всі. Це дуже просто.

З натисканням кнопки сходи видозмінюється і з’являється особлива платформа. Цей винахід назвали сходами «Сезам». Це ще одне технологічне винахід, який допоможе багатьом людям по всьому світу! Подивіться на цей блискучий механізм своїми очима! Сподіваємося, що дуже скоро «Сезам» можна буде побачити у всіх куточках світу.

Читайте також: Молитва за маму

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram