Жінка поглинає і зберігає в собі зразки ДНК усіх чоловіків, з якими спала

За даними нового дослідження Університету Сіетла і Центру вивчення рaку ім. Фреда Хатчінсона, жінки зберігають і носять живу ДНК кожного чоловіка, з яким вони вступали в сeксyaльний зв’язок.

Ці несподівані результати були отримані випадково: спочатку дослідники хотіли з’ясувати, чи не виникає у жінок, вагітних сином, більша схильності до неврологічних захворювань, які найчастіше зустрічаються у чоловіків.

Але в міру вивчення жіночого мозку дослідження різко змінило курс. Виявилося, що мозок жінки – ще більша загадка, ніж ми думали.

Вчені виявили, що жіночий мозок часто містить «чоловічий мікрохімерізм» – присутність чоловічої ДНК, що походить від іншої людини і генетично відмінною від клітин самого жіночого організму.

У дослідженні прямо говориться: «63% оглянутих жінок (37-59 років) мали в мозку чоловічий мікрохімерізм. Чоловік мікрохімерізм був присутній в декількох відділах мозку».

Отже, 63% жінок носять в мізках клітини чоловічої ДНК. Природно, вченим стало цікаво, звідки вони там взялися.

Спочатку дослідники вирішили, що, швидше за все, чоловіча ДНК в жіночих мізках – результат вагітності хлопчиком. Це було безпечне, політкоректне припущення. Але воно було невірним.

Тому що коли вони препарували мізки жінок, які взагалі ніколи не були вагітними, в них все одно виявилися чоловічі клітини ДНК.

Вчені не могли зрозуміти, що відбувається. Вони приховали ці результати, не в змозі зрозуміти і пояснити їх.

Вони сховали їх у купі подвивченнях і статей, але якщо покопатися в них, то можна знайти один абзац, який проливає світло на походження загадкової ДНК.

Чого ж вони так бояться?

«ВИСНОВКИ: Чоловічий мікрохімерізм нерідко зустрічався у жінок без синів. Крім встановлених вагітностей, інші джерела чоловічого мікрохімерізма включають в себе невстановлений мимовільний абoрт, зниклого близнюка чоловічої статі, старшого брата, переданого через кровообіг матері, і стaтeві зносини.

Чоловічий мікрохімерізм зустрічався істотно частіше і в більшій мірі у жінок, які робили аoрт, ніж у жінок з іншою історією вагітності. Потрібні додаткові дослідження, щоб визначити точне походження чоловічого мікрохімерізма у жінок».

Отже, за словами вчених, є 4 можливих джерела чоловічої ДНК в жіночих мізках:

– aборт, про який жінка не знала;

– зниклий хлопчик-близнюк;

– старший брат, що передається через кровообіг матері;

– стaтeві зносини.

З огляду на те, що у 63% жінок в мізках виявлені клітини чоловічої ДНК, як ви думаєте, який варіант найбільш вірогідний?

Перші три варіанти відносяться до дуже невеликого відсотку жінок. Вони ніяк не можуть пояснити показника 63%.

А ось четвертий варіант – зовсім не рідкість.  Можна припустити, що вся справа в …

Читайте також: Ходіння в мокрому купальнику призводить до неприємної недуги

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram