Жінка вищого класу

«Зустрічаючи жінку вищого класу, жінку-лідера, елітну жінку, я завжди знаходжу в ній чотири нерозривно пов’язаних аспекту, які вона привносить з собою.

1. Перший аспект. Що означає цей профіль, повний світла, це втілення, яке несе тобі повноту задоволення, радості, спокою? Ці очі, це волосся, ця ніжність, вигин ліній, хода, підйом її щиколотки, те як пурхають її руки і пальці, як вона виглядає, коли зачарована, коли затримує свій погляд в дзеркалі, те, як вона поправляє сукню, панчохи, гармонія кольору одягу з її внутрішнім світом – все віє великим магнетизмом, чарівністю, задоволенням, тією недосяжною перевагою, яка властива морю, квітам, фруктам. Те, як ця ніжка описує простір, те, як відкривається це коліно, як лежить цеволосся, – все робить її головною героїнею навколишнього простору, серед інших.

Зустріч з Нею не веде в поезію або художнє оповідання, але миттєво відкриває думкам нові шляхи. Вона підтримує мене, запевняючи, що все вірно, все можливо, що необхідно упорядкувати реальність тією самою гармонією, яка притягує і дає завершеність усього, що вже є в мені.

Тому перше, що, безумовно, підкреслює свіжість жінки вищого класу, елітної жінки, жінки-лідера – це її здатність стимулювати більш наповнене, більш витончене, дію: вона несе в собі ясність, надію і сміливість, породжуючи необхідність дії, як відкритої творчості. Перше, що виносиш від зустрічі з Жінкою, – це прагнення творити і робити це добре, упорядковано, гармонійно.

2. Другий аспект. У мені з’являється бажання пізнати Її, наблизитися до секретів Її світу і допустити Її в свій, щоб зсередини розпоряджатися будь-якою владою. Саме з нею, з такою, яка вона є, з Її реальністю я можу вільно дозволити будь-які проблеми, що виникають як у даного суспільства, так і у окремих жінок і чоловіків. Коли Вона поруч, переді мною відкриваються всі двері, даючи мені перевагу; легко і природно я долаю труднощі тільки тому, що лише одна Її присутність здатна пом’якшити найхолоднішу жорсткість. Тому я хочу бачити в ній свого найближчого партнера заради прогресивних дій: перемагати разом з Нею.

3. Третій аспект. Я перебуваю тут, я живу за принципами холодної та жорсткої раціональності, але Вона існує трохи і тут, і там. Вона не прибуває повністю тут. «Тут і там» означає, що вона реалізує своє втілення тут, але відповідно до проекту, який виходить за межі життя. «Виходить за межі» – значить, належить іншому світу, до іншого, вищого розуму, який привносить відчуття переваги сили, тому що Вона здається одкровенням, розкриттям чогось, що тут ще недоступно і заблоковано.

4. Четвертий аспект. Вона має можливість регенерувати, відновлювати і додавати сили. Якщо раптом я втомився, досить зустріти Її, щоб відчути прилив сил і енергії, – вони приходять не від Неї, а від життя.

Жінці-лідеру не властива якась конкретна фізіологічна типологія: відрізняє не тіло, а її упорядкований розум, гармонійно виявляється у всьому – в тому, як вона одягається, володіє своїм тілом, розмовляє, жестикулює, дивиться і причісується. У всьому її існуванні присутній естетичний порядок , що відображає універсальні закони і дає ефективну відповідь життя: куди б не пішла жінка-лідер, на що б вона не вказала, там завжди будуть досконалість, повнота і успіх.

Це не такий тип краси, який відповідає високим канонам мистецтва. Жінка-лідер втілює собою досконалість жіночої істоти, яка проявляється у вигляді даної культури епохи. У такій жінці зосереджений дивовижний потенціал, але дізнатися її можна не по ньому, а за досягненнями. Вона уособлює собою історичний і усвідомлений результат, отриманий завдяки освіті. Вона сама себе створила, вибудувала, згенерувала, вона – дочка не матері або батька, а самої себе.

Саме цей аспект жінки-лідера викликає поклоніння і обожнювання розумних чоловіків. Жінка вищого класу привносить порядок, викликає повагу, всім своїм виглядом кажучи: «Приходь і йди за мною, якщо хочеш вирости».

Неординарний чоловік бачить велику жінку саме такою, причому вік тут не має ніякого значення: їй може бути дев’яносто, сорок чи двадцять років. Будь-яка краса, влада і чарівність народжуються з глибини її самої»

Читайте також: Це слово допомагає зберегти стосунки та шлюб, довели вчені

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram