Життя без прикрас. Мати вмовила сина залишити вагітну дівчину

Я працюю сімейним психологом і до мене приходять різні люди з різними проблемами і ось моя мама попросила мене прийняти свою сусідку по дачі. Через годину у мене в кабінеті сиділа миловидна Ніна Михайлівна (скажу відразу, всі імена я змінила, не люблю розголосу).

І ось ця жінка сидить і розповідає про свого синочка Микитку, який він чудовий хлопець, але от біда, звабила його дівчина на ім’я Таня, та так, що з мамою привів знайомитися. Мамі вона не сподобалася, як то кажуть, не підходить вона її хлопчикові і все, а тепер дівчина ще й завагітніла. Мама вважає, що йому рано мати дітей.

Він ще тільки почав жити, щоб зв’язувати себе та ще й з такою дівчиною. Вислухавши Ніну Михайлівну,  я попросила прийти до мене Микиту. Через 2 дні на порозі стояв двох метровий дядько, ми говорили з ним про те, що він сумнівається в своїх почуттях. Він навів багато вагомих, об’єктивних причин, щоб не одружуватися. І взагалі – краще б дитини не було, але дівчина пізно йому про це сказала. Напевно, спеціально, щоб змусити чоловіка прийняти рішення. Я запитала його в лоб: «мама зробила висновок?». Виявилося, що він прийняв рішення за порадою мами – кинути вагітну дівчину. А потім на дитину давати невелику суму: «ми ж з мамою не звірі». Треба допомагати, звичайно, дитині.

І він таки, досить нахабно, мені це говорив. А потім запитав зверхньо: «Ви мене засуджуєте, напевно? «. Я нікого не засуджую, крім шкуродерів і вбивць. До решти я ставлюся з повагою. Тим більше, нічого страшного, правда? Дівчина сама впорається з дитиною, якщо вже так вирішила. Назве його, припустимо, Артемко і буде брати харчування на молочній кухні. В мою молодість там безкоштовно давали пляшечки. Дуже зручно. Цей чоловік занервував і  запитав: чому «Артемко«? Є більш красиве ім’я – Іван, наприклад. У нього мрія була сина Іваном назвати, хоче, щоб син багато чого досяг! Я кажу: «чия дитина, той і називає, ви ж розумієте». Хлопчик буде, швидше за все, такий же кароокий і кругловидий, як ви.

Буде їсти дитяче харчування безкоштовне. А замість дорогих памперсів можна марлеві підгузники. В мою молодість їх використовували. Прокип’ятити, пропрасувати праскою, і знову, як нові.

Чоловік розсердився і став говорити, що дитяче харчування він купить. І памперси. Жах який, годувати дитину з громадської молочної кухні. І марля замість памперсів. Я кажу: «а потім взагалі все налагодиться. Ваша дівчина Таня вийде заміж, та й все. За хорошу людину, будемо сподіватися, що не буде ображати Артемка, буде водити його в Макдональдс і на каруселях катати. А Артемко його полюбить, і буде обіймати його за шию теплими ручками, цілувати в негoлену щоку і лепетати: «тато! татусю!”. Чоловік почервонів від гніву і заявив, що це він – тато. І на хокей він Артема  віддасть і в Макдональдс  сам водити буде. Тобто, Івана. Нічого тут розпоряджатися чужими дітьми. Це його дитина. Його син. Які ще нeголені щоки? І чужий дядько? Негідник і алкоголік, без сумніву. І чого це мама вирішує за нього тридцятирічного чоловіка, як йому чинити? Таня моя жінка, яка носить мою дитину.

Ось так ми поговорили 4 роки тому.

Через місяць Микита і Таня розписалися, Ніна Михайлівна протягом місяця мені висловлювала свої обурення, що я хлопчика проти неї налаштувала, але ж Микита сам зробив свій вибір і прийшов до висновку.

Через 4 місяці на світі з’явилася Варя, і Ви знаєте, що першою в пoлогoвий будинок приїхала Ніна Михайлівна подивитися на внучку. Зараз у Варі є тато. А у тата – Варя, як дві краплі води схожа на нього. А у Тані – чоловік і дочка. Зараз Таня на 5-му місяці, чекають синочка Ванюшу! Ви знаєте, я вважаю, що завжди треба правду говорити – це протвережує і допомагає прийняти правильне рішення, про яке потім ні хвилини не пошкодуєш. Кожному потрібен син або  дочка, хоча це не відразу чоловіки розуміють.

А потім дарують цукерки, іграшки та інші приємності тим, від кого так сильно відмовлялись.

Читайте також: Той день виявився найстрaшнішим в її житті

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram